Суспільство

«Житомиргаз» закликає споживачів самовільно не перекривати газопостачання, у разі відсутності газу – дзвонити 104

1 March 2022, 15:54

Читачі почали скаржитися Житомир.info, що в часи війни «Житомиргаз» вимикає газопостачання у будинках.

В газорозподільній компанії це заперечили і припустили, що люди зараз можуть самовільно перекривати газові стояки, а через це страждають сусіди.

«До уваги усім споживачам газу Житомирської області, у разі відсутності газопостачання потрібно телефонувати до аварійно-диспетчерської служби за номером 104. За адресою буде направлено чергову бригаду для перевірки. Закликаємо споживачів самовільно не втручатися до газорозподільних мереж, ні в якому разі самовільно не перекривати газопостачання та не вчиняти ніяких дій біля газових мереж та газорегулюючого обладнання», - закликають в АТ «Житомиргаз».

Нагадаємо, 26 лютого «Житомиргаз» просив жителів Житомирської області просять знищувати вороже маркування на газопроводах і повідомляти про знаки.

Як повідомляв Житомир.info, вранці 24 лютого 2022 Путін почав війну з Україною: близько 5:00 розпочалися ракетні обстріли військових об'єктів по всій Україні та уздовж кордону – від Луганська до Житомира. О 6:50 президент Володимир Зеленський оприлюднив звернення щодо введення воєнного стану, через годину після цього Верховна рада проголосувала за проєкт закону про затвердження указу президента «Про введення воєнного стану в Україні». Ввечері 24 лютого президент підписав указ про створення на базі ОДА військових адміністрацій, а згодом своїм указом оголосив загальну мобілізацію по всій країні.

28 лютого українська та російська делегації провели перший раунд переговорів, основною метою яких було припинення вогню на території України та бойових дій.

Оперативну інформацію від силових структур України станом на 1 березня 2022 року читайте тут

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Житомиргаз газ  
Матеріали по темі