Місто

Вечірнє відеозвернення мера Житомира з подякою ЗСУ та підтримкою президента

19 March 2022, 20:41

В Житомирі завдяки ЗСУ все більш-менш спокійно, місто відправляє гуманітарну допомогу Харкову та Чернігову, а в НАТО нас ніхто не чекає і треба довіряти президенту.

Про це у вечірньому відеозверненні 19 березня сказав мер Житомира Сергій Сухомлин.

«Є можливість по трошки відновлювати роботу підприємств, бізнесу дати можливість працювати. І ще в черговий раз подяка нашим ЗСУ, бо сьогодні було декілька спроб (літаків) зайти на Житомир і всі вони фактично провалилися – вони відвертають, бо розуміють, що отримають «по зубах». Сьогодні пішла машина з гуманітарною на Харків, це українське місто, яке показує приклади героїзму, стоїть і тримає удар. Завтра зранку йде машина (з гуманітарною допомогою) на Чернігів», - сказав мер Житомира.

Сергій Сухомлин також наголосив, що є перемоги, але є і втрати: завтра з Дніпра забиратимуть тіла загиблих захисників з Житомира, з Бердичева, з Попільні. Мер також нагадав, що закордон відправили сім’ї військових різних підрозділів, вони будуть жити в Австрії і зараз вже знаходяться на території Євросоюзу. Також мер Житомира звернув увагу, що деякі політики зараз починають розганяти «зраду» з приводу того, що Україні відходить від НАТО.

«В НАТО нас ніхто не чекає, ми бачимо, як НАТО «закрило» нам небо, як країни Європи «відмовляються» від російського газу чи нафти. Всі бояться, тільки українці ціною свого життя відстоюють незалежність України і, фактично, незалежність багатьох країн Європи… Тут не потрібно бути політиком, а потрібно бути державною людиною, бо життя кожного десантника, кожного батька чи дитини – це найголовніше. Ми будемо битися до кінця, і перемога все одно буде за нами, є лідер в країні. Йому пропонували виїхати, але він залишився, тому Володимир Зеленський довів, що він є лідером нації. Тому іноді потрібно просто довіряти, перемога буде за нами, у нас все добре, в Житомирі – точно. Всіх обнімаю, гарної ночі», - сказав Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, у вечірньому відеозверненні 17 березня мер розповідав, що з Житомира продовжують відправляти закордон важкохворих дітей та родини військових, надавати гуманітарну допомогу іншим містам та готуються з 23 березня відновити дистанційне навчання у школах.

Оперативну інформацію від силових структур України станом на 19 березня 2022 року читайте тут

Як повідомляв Житомир.info, 14 березня 2022 року мер Житомира вирішив замінити в робочому кабінеті портрет Ґанді на фото президента Володимира Зеленського.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: війна Сухомлин НАТО гуманітарна допомога президент  
Матеріали по темі