Місто

​У Житомирі управління капітального будівництва переплатило майже 16 млн грн через завищені обсяги і вартість виконаних робіт

20 April 2022, 14:21

В управлінні капітального будівництва Житомирської міської ради виявлено порушень на суму 15,7 млн грн.

Про це повідомила пресслужба Державної аудиторської служби України.

«Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області завершили ревізію фінансово-господарської діяльності Управління капітального будівництва Житомирської міської ради за період з 01.01.2018 по 31.08.2021 та окремих питань фінансово-господарської діяльності за період з 01.01.2015 по 31.12.2017. Під час проведення ревізії аудитори виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 15,7 млн грн», - йдеться у повідомленні.

Зокрема, установлено факти оплати управлінням завищених обсягів виконаних робіт, вартості включених до актів виконаних робіт витратних матеріалів та будівельних робіт, не передбачених договірною ціною, що призвело до завищення вартості робіт на загальну суму 15,5 млн грн.

Крім того, виявлено, що управлінням витрачено понад 196 тис. грн на оплату за завищеною вартістю послуг з технічного нагляду. Завдяки вжитим заходам забезпечено усунення порушень на суму 7,4 млн грн.

«За результатами ревізії складено 2 протоколи про адміністративне правопорушення. Матеріали ревізії передано до Житомирської обласної прокуратури», - повідомили аудитори.

Нагадаємо, на початку лютого аудитори провели ревізію на «Житомирводоканалі»: виявили втрат на 378 млн грн, матеріали передали в поліцію. Водоканал обурився такою публікацією щодо результатів аудиту на підприємстві і теж звернувся до поліції.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аудит УКБ втрата переплата завищена вартість  
Матеріали по темі