Влада

Житомирська облрада назвала «недійсним» лист з пропозицією нагородити депутатів, які виїхали в перші дні війни

13 May 2022, 15:47

Житомирська обласна рада назвала «недійсним» лист з пропозицією нагородити трьох депутатів обласної ради.

Офіційне спростування 13 травня оприлюднили на сайті облради.

«Житомирська обласна рада повідомляє, що лист від 12.05.2022 року за номером 28 «Про нагородження державними відзнаками – орденом «За мужність» ІІІ ступеню» адресованого на ім'я начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечка, який розміщено в соціальних мережах (телеграм канал «Житомир під прицілом» від 13 травня 2022 року), щодо представлення до нагород: Развадовського Віктора Йосиповича, Савченка Олександра Ілліча, Годованого Руслана Миколайовича не був взагалі офіційно зареєстрований у Житомирській обласній раді, а тому даний документ є недійсним і не може братись до уваги», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з приводу даного факту повідомлено СБУ України в Житомирській області.

Також обласна рада повідомляє, що згідно з офіційною інформацією Віктора Развадовського орденом «За мужність» ІІІ ступеню насправді було нагороджено ще в 2008 році: указом президента Віктора Ющенка від 17 жовтня 2008 року №946/2008 про нагородження працівників Головного управління МВС України в Харківській області «за мужність і самовіддані дії, виявлені під час затримання особливо небезпечних озброєних злочинців».

Скріншот з сайту облради

Згаданий місцевий Telegram-канал оприлюднив зазначену інформацію 13 травня о 12:45. Лист, який в.о. голови ради Володимир Ширма начебто підписав 12 травня, був адресований начальнику ОВА Віталію Бунечку і містив пропозицію щодо нагородження орденом «За мужність» ІІІ ступеня депутатів обласної ради: Віктора Развадовського, Олександра Савченка та Руслана Годованого.

5f676dc4-f2b0-4918-8d9a-0401a7eaaed8

Нагадаємо, мер Житомира Сергій Сухомлин розповідав, що 3 березня до Польщі виїхав голова фракції «За майбутнє» Житомирської обласної ради, генерал-полковник міліції Віктор Развадовський, а 4 березня в Польщу поїхав депутат облради з цієї ж фракції, генерал-полковник міліції Олександр Савченко.

А депутат облради з фракції «Пропозиція» Руслан Годований 19 березня заявив, що проти нього почалася «чорна інформаційна кампанія».


Як повідомляв Житомир.info, 27 квітня 2022 року голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко підписав розпорядження про своє увільнення від виконання посадових обов'язків у зв’язку з призовом на військову службу, виконання обов’язків голови покладене на заступника голови облради Володимира Ширму.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада нагородження Развадовський Савченко годований фейк орден 
Матеріали по темі