Влада

Під час воєнного стану Житомирська обласна рада буде проводити закриті пленарні засідання сесій

21 June 2022, 13:42

У період дії воєнного стану в Україні депутати Житомирської обласної ради вирішили проводити закриті пленарні засідання сесій.

Таке рішення було ухвалене на сесії 16 червня і оприлюднене на сайті облради 20 червня.

«Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 3 Регламенту обласної ради VIIІ скликання, затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 24.12.2020 № 13, зі змінами, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», зі змінами, Указ Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-IX, зі змінами, для запобігання загрози життю та здоров’ю депутатів, працівників виконавчого апарату Житомирської обласної ради, апарату та структурних підрозділів обласної державної адміністрації, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності від 10.06.2022», - так облрада пояснює ухвалене рішення.

Нагадаємо, від початку запровадження в Україні воєнного стану депутати Житомирської обласної ради 16 червня вперше зібралися на сесію, розпорядження про її скликання на сайті обласної ради не було. Розгляд питань порядку денного та ухвалення 16 рішень відбувався в закритому режимі, без присутності журналістів, трансляція також не велася, але текстовий протокол засідання виклали на офіційному сайті 21 червня.

В протоколі також зазначено, що на початку засідання заступник голови обласної ради Володимир Ширма озвучив заяву депутатської фракції політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» щодо припинення її існування.

На сесії були присутні 50 депутатів з 64, майже всі рішення приймалися одноголосно. Відсутні такі депутати:

Гронська Олена Володимирівна

Козенюк Петро Вікторович

Костюшко Ірина Вікторівна

Кропачов Дмитро Ігорович

Озерчук Андрій Миколайович

Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

Павленко Анатолій Анатолійович

Развадовський Віктор Йосипович

Савченко Олександр Ілліч

Сергєєва Ірина Вікторівна

Сисоєва Галина Миколаївна

Федоренко Володимир Ілліч

Хливнюк Олена Володимирівна

Щербакова Ірина Іванівна

Зауважимо, що перший заступник голови обласної ради Олег Дзюбенко, який з кінця квітня як і голова облради Володимир Федоренко призваний на військову службу, на сесії був присутній як звичайний депутат.

Олег Дзюбенко на сесії 16.06.2022

Як повідомляв Житомир.info, 31 травня 2022 року проходила позачергова сесія Житомирської міської ради, де у відкритому режимі депутати розглянули шість питань порядку денного, велася онлайн-трансляція.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада сесія воєнний стан рішення депутат  
Матеріали по темі