Влада

У Бердичеві вдруге оголосили тендер на додаткові роботи з ремонту басейну вартістю 15,4 млн грн

8 July 2022, 16:34

КУ «Міський плавальний басейн» у Бердичеві вдруге оголосив тендер на виконання додаткових робіт з капітального ремонту басейну. Очікувана вартість робіт - 15,4 млн грн.

Про це йдеться в закупівлі, оголошеній 8 липня на ресурсі ProZorro.

У технічному завданні зазначається, що підрядник має провести демонтажні роботи, відремонтувати дно басейну, обхідні доріжки, улаштувати покриття з керамічних плиток, облицювати поверхні стін керамічними плитками, відремонтувати вхід в підвал та інше. Закінчити капітальний ремонт підрядник має до 31 грудня 2023 року.

Тендерні пропозиції замовник приймає до 25 липня, аукціон запланований на 26 липня 2022 року.

Зауважимо, що 11 травня КУ «Міський плавальний басейн» у Бердичеві вже оголошував тендер на додаткові роботи. Тоді участь у тендері взяло дві фірми: ТОВ «АртХаус» з остаточною ціновою пропозицією у 15 млн 308 тис. 545 грн та ПП «Елітбуд-1» з остаточною ціновою пропозицією у 15 млн 373 тис. 884 грн. 13 червня 2022 року аудитори розпочали моніторинг закупівлі, попри це, 16 червня, замовник уклав угоду з ТОВ «АртХаус».За результатами моніторингу, аудитори виявили порушення: тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону; не відхилення тендерних пропозицій, які підлягали відхиленню відповідно до закону; укладення з учасником, який став переможцем процедури закупівлі, договору про закупівлю, умови якого не відповідають вимогам тендерної документації та/або тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі та інше.

24 червня КУ «Міський плавальний басейн» у Бердичеві та ТОВ «АртХаус» змушені були розірвати угоду.ТОВ «АртХаус» зареєстроване в 2006 році у Житомирі. Спеціалізується фірма на організації будівництва будівель, статутний капітал - 35 тис. грн. Власником фірми є Бобло Петро Іванович, а керівником - Герасимчук Василь Васильович.

Нагадаємо, капітальний ремонт плавального басейну було розпочато у 2017 році за кошти місцевого бюджету. На ресурсі ProZorro Житомир.info знайшов три угоди укладені з ТОВ«АртХаус» на капітальний ремонт басейну, загальна вартість угод склала 31,7 млн грн. Першу угоду було укладено у березні 2018 року – тоді вартість робіт склала 19,7 млн грн. У квітня 2020 року замовник уклав ще одну угоду з підрядником на додаткові роботи вартістю 4,5 млн грн. На початку осені 2021 року з ТОВ «АртХаус» уклали третю угоду на 7,5 млн грн.

Капітальний ремонт плавального басейну у Бердичеві включений в програму «Велике будівництво» президента Зеленського.

Як повідомляв Житомир.info, 13 січня 2022 року перша заступниця голови ОДА інформувала присутніх, що область в поточному році отримає з ДФРР 214 млн грн, але більша частина коштів піде на завершення розпочатих раніше проєктів. Зокрема, 18,7 млн грн на капітальний ремонт плавального басейну в місті Бердичеві.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Бердичів ремонт тендер басейн 
Матеріали по темі