Політика

Міжнародні партнери допоможуть Житомирській області із відбудовою 15 об’єктів: заклади освіти, музична школа, мости

27 July 2022, 13:13

26 липня відбулася онлайн-зустріч голови Житомирської ОВА із заступником керівника Офісу Президента України Кирила Тимошенка, народним депутатом Арсенієм Пушкаренко та міжнародними партнерами, серед яких були представники Естонії. Говорили про відбудову та будівництво 15 інфраструктурних об'єктів в Житомирській області.

Про це 26 липня на своїй сторінці у Facebook написав голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

«Сьогодні під час онлайн-зустрічі за участі заступника керівника Офісу Президента України Кирила Тимошенка, із Надзвичайним і Повноважним Послом Естонії в Україні Каімо Кууском, Надзвичайним та Повноважним Послом України в Естонії Мар’яною Бецою та народним депутатом Арсенієм Пушкаренко обговорили нові можливості для відновлення інфраструктури Житомирщини, що постраждала від дій російських окупантів. Саме Естонія зголосилась бути провайдером цього процесу на міжнародному рівні», - йдеться у повідомленні.

Як зазначив голова ОВА, міжнародні партнери мають намір долучитися до відбудови та будівництва 15 інфраструктурних об'єктів в нашій області. До списку входять заклади освіти, музична школа, рятувальне депо, мости та інші об'єкти.

«Відзначу, що Житомирщина є однією з перших областей, де розпочалася реалізація міжнародних проєктів. В рамках цієї співпраці ми прагнемо побудувати новий дитячий садочок в Овручі, за прикладом найкращих освітніх й безбар’єрних просторів у наших сусідів. Також найбільш важливо, відновити ті об’єкти, які потребують швидкої відбудови до настання осінньо-зимового періоду», - прокоментував на своїй сторінці у Facebook начальник ОВА.

За словами учасників наради, виклики спричинені війною, можуть дати потужний поштовх до змін в Україні.

«Під час відбудови країни ми маємо можливість впроваджувати найактуальніші європейські проєкти та технології, користуючись досвідом зокрема наших естонських друзів та їх партнерів. На нас чекає багато роботи, але ми впевнені, що зможемо втілити всі плани та відновити пошкоджені об’єкти, перетворивши їх на сучасні будівлі та заклади, що мають відповідати усім безпековим нормам», - додав Віталій Бунечко.

Нагадаємо, 11 липня стало відомо, що Естонія хоче побудувати модульний дитячий садочок у місті Житомирської області, яке постраждало від обстрілів.

Як повідомляв Житомир.info, Естонія стала першою країною, яка взялася допомогти Житомирщині з ліквідацією наслідків ворожих обстрілів, її Урядова комісія вже розпочала свою роботу в області з визначення об’єктів, відбудову яких вони профінансують. Зокрема, 31 травня 2022 року Повноважний Посол Естонії завітав до Житомира. Разом з Послом Естонії до Житомира приїхали представники ще двох країн – Латвії та Іспанії. Саме ці країни зараз планують долучитися до відбудови Житомирської області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Естонія відбудова руйнація 
Матеріали по темі