Місто

В житомирських міських лікарнях будуть станції супутникового зв’язку Starlink

12 August 2022, 10:02

Три комунальні лікарні Житомира матимуть станції супутникового зв’язку Starlink, які передасть департамент охорони здоров’я ОВА.

Проєкт рішення сесії про згоду на прийняття з державної в комунальну власність Житомирської міської територіальної громади станцій супутникового зв’язку 12 серпня оприлюднили на сайті міської ради.

«Враховуючи лист Департаменту охорони здоров’я Житомирської обласної військової адміністрації від 28.07.2022 № 2314/06-1 щодо запланованої передачі станцій супутникового зв’язку, міська рада вирішила надати згоду на прийняття з державної в комунальну власність Житомирської міської територіальної громади станцій супутникового зв’язку STARLINK V3 до сфери управління закладів охорони здоров’я Житомирської міської ради за умови використовувати їх за цільовим призначенням і не відчужувати у приватну власність, згідно з додатком», - йдеться у проєкті рішення.

Три станції супутникового зв’язку передадуть міським лікарням: комунальне підприємство «Лікарня №1» Житомирської міської ради; комунальне підприємство «Лікарня №2 ім.В.П.Павлусенка» Житомирської міської ради; комунальне підприємство «Дитяча лікарня імені В.Й.Башека» Житомирської міської ради.

Нагадаємо, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (НКЕК) рішенням від 20 квітня 2022 року дозволила використовувати термінали Starlink усім категоріям користувачів, а не лише критичній інфраструктурі.

Як повідомляв Житомир.info, 11 березня 2022 року Житомир отримав перші супутникові термінал Starlink, які передали військовим. 20 березня Житомир отримав ще чотири Starlink, після чого мер Сергій Сухомлин запросив засновника SpaceX Ілона Маска у Житомир.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада лікарня Starlink  
Матеріали по темі