Влада

На посаду директора міського культурно-спортивного центру Житомирської міськради є дві претендентки

5 October 2022, 11:16

На посаду директора комунального закладу «Міський культурно-спортивний центр» Житомирської міської ради є дві претендентки.

Про це йдеться в оприлюдненому 4 жовтня протоколі конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора закладу.

На засіданні 29 вересня комісія вирішила допустити до конкурсу Дорожинську Людмилу Олександрівну та Крук Оксану Анатоліївну.

4 жовтня в пресцентрі міської ради обидві претендентки презентували перспективний план розвитку закладу, відео можна переглянути тут.

Людмила Дорожинська, мати п’ятьох дітей, в травні 2021 року отримала почесне звання «Мати-героїня».

Оксана Крук працює керівником комунального закладу «Табір «Орлятко» Житомирської обласної ради: у вересні 2018 року конкурсна комісія Житомирської облради рекомендувала призначити директором комунального дитячого закладу оздоровлення і відпочинку «Орлятко» Оксану Крук, яка на той час була в. о. директора цього закладу. Рішення про призначення ухвалили на сесії облради 25 жовтня 2018 року – контракт укладений по 24 жовтня 2023 року. В червні 2019 року заклад змінив назву на «Табір «Орлятко», а Оксана Крук стала в.о. директора.

Нагадаємо, 14 вересня оголосили конкурс на посаду директора міського культурно-спортивного центру міської ради, документи від кандидатів приймали десять днів.

Як повідомляв Житомир.info, розпорядженням від 9 вересня 2022 року мер Житомира Сергій Сухомлин затвердив склад конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора міського культурно-спортивного центру: заступниця мера Житомира Марія Місюрова, начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук, представник МКСЦ Алла Буніс та чотири депутатки міської ради.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: конкурс директор міський культурно-спортивний центр вакансія МКСЦ Дорожинська Крук 
Матеріали по темі