Суспільство

У Житомирській області відкрили ще три точки «Спільно» від ЮНІСЕФ: вони передбачені для розвитку та дозвілля дітей

24 November 2022, 13:22

У Ємільчинській, Олевській та Баранівській громадах 22 листопада розпочали роботу одразу три дитячі точки «Спільно» від ЮНІСЕФ, такі простори функціонують простори для розвитку та активного дозвілля дітей.

Про це повідомляється на Facebook- сторінці In Touch Ukraine Foundation.

«Дитячі точки «СПІЛЬНО» – це безпечний і затишний простір для дітей. У точках працюють професійні педагоги, аніматори та психологи, які проводять творчі заняття для дітей, грають із ними в розвиваючі ігри. У такий спосіб діти отримують доступ до освітніх заходів та корисного дозвілля під час війни», - наголошує координатор крос-секторального проекту Маргарита Сіранчук.

Ключові завдання цього проекту – інформування родин з дітьми про існуючі сервіси ЮНІСЕФ і роботу місцевих сервісів щодо надання гуманітарної допомоги та місцевих соціальних послуг, а також робота з дітьми: аніматори, розваги, ігри, майстер-класи.

«Саме тут я забуваю, що за вікном війна. Я люблю приходити до дитячої точки СПІЛЬНО», - розповідає десятирічна Оля. Дівчина залюбки приходить до нової локації у місті Баранівка, аби поспілкуватися, пограти, взяти участь у майстер-класах.

Своїми враженнями також поділилася й Мілана, яка приходить майже на всі активності дитячої точки СПІЛЬНО у Баранівці. Дівчинка розповіла, що знайшла нових друзів саме тут.

«У мене тепер є троє нових друзів. І вони добрі та веселі. Нам цікаво разом проводити час у дитячій точці СПІЛЬНО», - каже Мілана.

Перша Дитяча точка «СПІЛЬНО» була відкрита у Житомирі ще влітку.

Продовжує функціонувати у приміщенні колишнього кінотеатру «Жовтень». Також Дитяча точка «СПІЛЬНО» діє у Бердичеві. Скоро буде відкриття дитячої точки у Ружинській громаді, у Черняхівській громаді така локація працює у тестовому режимі. Наступні плануються у Малинській та Попільнянській громадах.

Послуги, які надаються у Дитячих точках «СПІЛЬНО»:

  • психологічна консультація (психолог, перша психологічна допомога для дітей та дорослих, перенаправлення);
  • медична консультація для дітей та дорослих (сімейний лікар або медсестра, базове консультування, перенаправлення);
  • консультування соціального працівника щодо доступних соцпослуг у громаді, перенаправлення для дітей з інвалідністю та інших вразливих категорій;
  • групові заняття для дітей з соціальним педагогом, волонтерами, розвиваючі та освітні заняття (арттерапія, ігри).

У межах проекту ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн»» за підтримки Дитячого фонду ООН - UNICEF вже забезпечив Дитячі точки «СПІЛЬНО» на Житомирщині меблями, комп'ютерною технікою, освітніми та ігровими матеріалами.

Нагадаємо, 19 липня начальник ОВА інформував, , що в Житомирі розпочав роботу осередок підтримки та розвитку дітей «Спільно». Зазначалося, що незабаром такі точки будуть відкриті в Бердичівській, Баранівській, Малинській, Олевській, Попільнянській та Любарській громадах.

Як повідомляв Житомир.info, 13 липня 2022 року виконком Житомирської міської ради погодив розташування на Новому бульварі дитячої точки від ЮНІСЕФ – багатофункціонального намету, де малеча зможе з користю провести свій час.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЮНІСЕФ дитина 
Матеріали по темі