Влада

Управління Житомирської міськради заплатить 35 млн грн за облаштування території модульного містечка для ВПО

9 December 2022, 15:56

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради уклало договір з ТОВ «Артхаус» на облаштування території модульного містечка для внутрішньо переміщених осіб в селі Вереси.

Договір підписаний 5 грудня 2022 року і оприлюднений в системі «Прозорро» 8 грудня.

«Нове будівництво інженерних мереж та території благоустрою на території Житомирської міської територіальної громади з метою функціонування модульного містечка для внутрішньо переміщених осіб за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с. Вереси, вул. Смоківська. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 20 травня 2023 року», - йдеться в описі предмета закупівлі.

Торги по цій закупівлі не проводили, бо вона стосується житла для ВПО.

«Придбання замовником робіт, вартість яких перевищує 1,5 млн гривень, шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів для закупівлі робіт для будівництва, реконструкції, капітального ремонту та облаштування місць проживання внутрішньо переміщених та евакуйованих осіб відповідно до абз. 3 пп. 3 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178», - йдеться у поясненні до закупівлі.

За виконання робіт ТОВ «Артхаус» отримає 35 млн 100 тис. грн з місцевого бюджету (очікувана вартість закупівлі становила 35 млн 150 тис. 508 грн).

Відповідно до укладеного договору, виконавцю робіт заплатять в 2022 році 13 млн 114 тис. 985 грн, в 2023 році – 21 млн 985 тис. 015 грн.

Скріншот календарного графіка виконання робіт

ТОВ «Артхаус», зареєстроване в Житомирі в травні 2006 року, основний вид діяльності – організація будівництва будівель, власник – Бобло Петро Іванович. Це одна з двох «улюблених» фірм департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА, з якими з жовтня цього року почали укладати угоди на поточний ремонт житлових будинків та інших будівель в містах Малин, Овруч, Коростень та селах Коростенського району: з 18 жовтня по 22 листопада з ТОВ «Артхаус» уклали 40 угод на поточні ремонти загальною вартістю майже 8 млн грн.

Нагадаємо, 9 вересня цього року УКБ уклало угоду вартістю 891 тис. грн з ТОВ «Архбуддизайн Сервіс» на виконання проєктних робіт з будівництва інженерних мереж та території благоустрою на території Житомирської міської територіальної громади з метою функціонування модульного містечка для внутрішньо переміщених осіб. Станом на 1 листопада 2022 року в Житомирській міській територіальній громаді були зареєстровані 10 923 внутрішньо переміщені особи, а в селі Вереси планується встановити близько 40 модульних будинків: це буде обладнане всім необхідним житло площею 40-50 кв.м, розраховане на одну родину.

Як повідомляв Житомир.info, 15 липня 2022 року мер Житомира вперше розповів про пропозицію від Товариства Червоного Хреста розмістити будиночки для біженців в Житомирській громаді. Обіцяні будинки від ТЧХУ матимуть площу 45 кв. м і розраховані на одну родину, вони будуть з меблями, кухнею і всім необхідним для життя. 25 серпня Житомирська обласна військова адміністрація разом з Житомирською міською радою підписали з Товариством Червоного Хреста України меморандум про партнерство та співпрацю, в якому йдеться про встановлення 40 каркасних будинків в Житомирі, які зможуть забезпечити житлом понад 200 переселенців зі Сходу та Півдня.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: модульний будинок житло УКБ біженці  переселенці закупівля ВПО 
Матеріали по темі