Суспільство

Обміняти старі лампи розжарювання на нові енергоощадні тепер можна і в селищах міського типу

8 February 2023, 09:47

Обміняти старі лампи на нові енергоощадні за програмою ЄС та Уряду відтепер можна у всіх міських та селищних відділеннях «Укрпошти».

Про це 7 лютого повідомила пресслужба «Укрпошти».

«Відтепер обміняти лампи розжарювання на нові LED-лампи можна також у відділеннях Укрпошти в містах та селищах міського типу по всій країні, окрім Дніпропетровської та Донецької областей. Вони долучаються до програми обміну ламп 9 лютого. А вже від сьогодні, 7 лютого програма ЄС та Уряду по заміні ламп розжарювання на енергоощадні реалізується додатково ще у понад 1300 міських відділеннях Укрпошти (без урахування майже 900 відділень в обласних центрах, де лампи можна обміняти з 30 січня)», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що додатково до 4 млн ламп, які отримали обласні центри, ще близько 6 млн LED-ламп буде розподілено по решті міст та смт. А вже до кінця лютого, завдяки пересувним відділенням «Укрпошти», лампи мають надійти й до найменших сіл по всій країні.

Станом на 7 лютого українці обміняли вже 1,5 млн старих ламп на нові. Наразі саме столиця лідирує з обміну ламп. Так кияни обміняли вже понад 244 тис. ламп. Далі йдуть Дніпро – 133 тис., Харків – 94 тис., Львів – 97 тис., а також до міст-лідерів приєднались Запоріжжя та Черкащина, в яких на цей момент зафіксовано вже 90 тис. та 92 тис. обміняних ламп.

Як повідомляв Житомир.info, 13 грудня 2022 року пресслужба Міністерства економіки анонсувала, що в Україні хочуть зробити для населення безкоштовний обмін ламп розжарювання на нові світлодіодні: ціль – провести заміну 50 млн ламп, закупку близько 30 мільйонів профінансує Єврокомісія.

З 30 січня 2023 можливість обміняти лампочки розжарювання на світлодіодні у відділеннях «Укрпошти» з’явилася, зокрема, Житомирі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: лампа Укрпошта електроенергія пошта світло  
Матеріали по темі