Влада

Бюджетна комісія Житомирської облради підтримала звернення СБУ про передачу санаторію «Дениші» в державну власність

10 March 2023, 15:29

Постійна комісія з питань бюджету та комунальної власності Житомирської обласної ради на засідання 10 березня розглянула лист СБУ і проголосувала за погодження передачі санаторію «Дениші» в державну власність.

Про це Житомир.info повідомив голова комісії, депутат облради з фракції «Слуга народу» Олександр Дмитрук.

«Було звернення від заступника голови Служби безпеки України Олександра Якушева, який, до речі, за кілька днів після цього був звільнений, ви розглянули цей лист на комісії і проголосували за доручення управлінню майна розробити проєкт рішення сесії про надання згоди на передачу нерухомого майна Житомирського обласного лікувально-санаторного центру радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення «Дениші» у власність держави. Потім цей проєкт рішення має розглянути сесія, якщо депутати його підтримають, то рішення буде направлене Кабінету міністрів, який своєю постановою передасть майно у власність держави для використання його під час воєнного стану», - сказав Олександр Дмитрук.

Голова бюджетної комісії наголосив, що майно зараз передається державі і після завершення воєнного стану буде використовуватися для нинішніх лікувально-санаторних цілей.

«Майно передається в державу для його використання під час воєнного стану, а потім, як нам пояснили, воно буде використовуватися державою для тих же цілей, як воно використовується зараз. Майно буде державним і це дасть можливість державі вкладати туди кошти і зробити більш привабливу санаторно-курортну базу. Зараз санаторій «Дениші» збитковий є заборгованість по заробітній платі, в нього треба вкласти дуже багато коштів, щоб він був хоча б на рівні карпатських санаторіїв», - пояснив Олександр Дмитрук.

Він зазначив, що рішення було одноголосно підтримане всіма присутніми на засіданні членами комісія з питань бюджету та комунальної власності Житомирської обласної ради. Нижче – текст з рішення комісії:

Доручити Управлінню майном Житомирської обласної ради підготувати проєкт рішення щодо надання згоди на передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області в державну власність до сфери управління Служби Безпеки України нерухомого майна, а саме: цілісного майнового комплексу ЖОСЛЦРЗ «Дениші» за адресою: Житомирська область, Житомирський район, село Дениші, вулиця Набережна, 1 та земельних ділянок, на яких він розташований.

Нагадаємо, Житомирська обласна рада 6 березня отримала лист від Служби безпеки України щодо передачі їм санаторію «Дениші» та земельної ділянки під ним: звернення 3 березня підписав заступник голови СБУ Олександр Якушев, який 6 березня був звільнений з цієї посади указом президента.

Як повідомляв Житомир.info, у першій декаді березня 2021 року депутатська комісія з питань комунальної власності та майнових відносин Житомирської облради погодила надання 678 тис. грн підтримки санаторію «Дениші», який через коронавірус уже тоді мав 3 млн грн збитків. Станом на 16 липня цього ж року дохід КП «Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення «Дениші» становив 3,7 млн грн, водночас збитки перевищили 4,5 млн грн. Наприкінці 2021 року на підтримку санаторію «Дениші» виділяли з обласного бюджету 3 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада санаторій СБУ Дениші комісія Дмитрук  
Матеріали по темі