Суспільство

До «Армії відновлення» долучилися безробітні із 8 громад Житомирської області: допомагають переселенцям, заготовляють дрова

17 March 2023, 17:36

Суспільно корисні роботи з початку 2023 року вже організовані у Волицькій, Високівській, Станишівській, Потіївській, Вишевицькій, Курненській, Хорошівській і Коростишівській територіальних громадах. До їх виконання станом на 17 березня залучені 33 безробітні. Найбільш активно до суспільної праці долучились непрацюючі жителі Волицької громади (16 осіб).

Про це 17 березня повідомляє пресслужба Житомирського обласного центру зайнятості.

«Виконавці робіт підтримують у готовності захисні споруди, надають допомогу вразливим верствам населення, зокрема внутрішнім переселенцям, та постраждалим внаслідок бойових дій, обладнують та обслуговують пункти незламності, заготовляють дрова та ін. Для оплати праці безробітних, котрі зараз беруть участь у суспільно корисних роботах, передбачено фінансування у розмірі 263,6 тис. грн», - йдеться в повідомленні.

У центрі зайнятості нагадують, що програма «Армія відновлення» стартувала в Україні восени 2022 року. Житомирщина долучилась до її реалізації після відповідного розпорядження начальника Житомирської ОВА від 25 листопада 2022 року. Торік до суспільно корисних робіт в області було залучено 81 безробітного, яким виплачено загалом понад 369 тис. грн.

Зауважимо, що оплата праці не може бути нижчою за мінімальну зарплату (6700 гривень).

Довідкова інформація щодо суспільно корисних робіт - у відділі активних програм зайнятості обласного центру зайнятості за тел. (0412) 43-20-37.

Маєте інші запитання щодо діяльності служби зайнятості – телефонуйте на «гарячі» лінії 063-214-41-75 і 097-417-84-96 або пишіть у телеграм-чат обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_Zhytomyr.

Нагадаємо, станом на 9 грудня у рамках проєкту «Армія відновлення» у п’яти територіальних громадах Житомирської області були організовані суспільно корисні роботи, до яких залучили 25 безробітних. А 16 грудня пресслужба центру зайнятості інформувала, що суспільно корисні роботи організували вже у 10 територіальних громадах Житомирщини.

Як повідомляв Житомир.info, 30 листопада 2022 року Житомирська обласна служба зайнятості інформувала, що для оплати праці орієнтовно 50 безробітних Житомирської області, які долучаться до «Армії відновлення» ще до кінця 2022 року, виділили близько 390 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: центр зайнятості безробітний безробіття Армія відновлення 
Матеріали по темі