Місто

Реабілітаційний центр для військових, про який казав мер Житомира, планують будувати в гідропарку

19 June 2023, 16:34

У гідропарку планують відвести земельну ділянку шляхом поділу для КП «Лікарня № 2 ім.В. П. Павлусенка».

Про це 19 червня повідомляє Житомирська міська рада з посиланням на оприлюднений цього ж дня проєкт рішення сесії «Про поділ земельної ділянки», який розглядатимуть на найближчій сесії.

«У рекреаційній частині міста планується створення реабілітаційного центру для пацієнтів, які постраждали внаслідок військової агресії росії проти України. Проєкт рішення передбачає розробку технічної документації із землеустрою з метою формування та подальшої передачі в користування земельної ділянки комунальному підприємству «Лікарня № 2 ім. В. П. Павлусенка», - йдеться у повідомленні.

В обґрунтуванні до проєкту рішення зазначається, що передбачено розробити технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 23,9858 га з метою формування та подальшою передачею в користування комунальному підприємству «Лікарня №2 ім. В.П. Павлусенка» Житомирської міської ради земельної ділянки орієнтовною площею 1 га для будівництва реабілітаційного центру.

Додаток до проєкту рішення сесії

Нагадаємо, 30 травня цього року мер Сергій Сухомлин на завершення свого звіту про роботу у 2022 році розповів про нараду щодо будівництва реабілітаційного центру для військових.

«До нас приїхали з Міністерства оборони і представники однієї з країн, зараз буде велика нарада по реабілітаційному центру для військових. І ми вже на сьогодні знайшли де, як, і спільно, я думаю, з областю, за рахунок міського бюджету, обласного бюджету і (допомоги) конкретної країни зможемо побудувати цей реабілітаційний центр», - сказав Сергій Сухомлин.

Як повідомляв Житомир.info, 16 листопада 2018 року на Чуднівському шосе під Житомиром відкрили реконструйований Центр вертебрології із Центром реабілітації учасників АТО. Реконструкція та облаштування найсучаснішого в Україні Центру реабілітації тривала більше року, роботи обійшлися у 55 мільйонів гривень з Державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні з обласним бюджетом. А згодом в цій будівлі офіційно запрацював «Дім ветерана».

Але дочірнє підприємство «Житомиртурист» приватного акціонерного товариства «Укрпрофтур» на підставі підробленого свідоцтва про право власності, використовуючи механізм судових рішень, фактично отримало у приватну власність комплекс будівель туристичної бази «Лісовий берег», який належав державі і в якому розміщується КНП ««Обласний центр вертебрології і реабілітації».

Господарський суд Житомирської області у справі за позовом обласної прокуратури 7 липня 2022 року прийняв рішення на користь держави: витребувати з незаконного володіння ДП «Житомиртурист» майно турбази. Північно-західний апеляційний господарський суд постановою від 20 вересня 2022 року рішення суду першої інстанції скасував, а Верховний суд постановою від 22 грудня 2022 року залишив касаційну скаргу заступника керівника Житомирської обласної прокуратури без задоволення, а постанову апеляційного суду – без змін.

Депутати Житомирської обласної на сесії 16 березня цього року ухвалили звернення до Кабміну та РНБО щодо подальшого функціонування комунального некомерційного підприємства «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради, бо подальше функціонування реабілітаційного центру перебуває під загрозою через рішення судів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: реабілітаційний центр міськрада будівництво лікарня гідропарк земля лікарня №2 
Матеріали по темі