Влада

Перший заступник голови Житомирської облради мобілізувався в перші місяці вторгнення і служить в обласному ТЦК

25 January 2024, 12:55

Перший заступник голови Житомирської обласної ради Олег Дзюбенко, який добровільно мобілізувався у квітні 2022 року, служить в обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

23 січня 2024 року Дзюбенко оприлюднив декларацію за 2022 рік, де зазначено, що він отримав 386 тис. 975 грн зарплати за основним місцем роботи в обласній раді та 354 тис. 211 грн виплат військовослужбовцю від Житомирського обласного ТЦК та СП. Також у 2022 році Олегу Дзюбенку ДУ «Житомирська політехніка» нарахувала 81 тис. 722 грн виплат за докторантуру.

Зауважимо, що керівники Житомирської обласної ради найбільші зарплати отримували в лютому та квітні 2022 року, до серпня зарплати виплачували також мобілізованим голові облради Володимиру Федоренку та його першому заступнику Олегу Дзюбенку.

Нагадаємо, на початку травня 2022 року стало відомо, що голова обласної ради Володимир Федоренко та його перший заступник Олег Дзюбенко призвані на військову службу. В Житомирському обласному ТЦК та СП повідомили, що Федоренко і Дзюбенко мали «бронь», але добровільно мобілізувалися. Служба в ТЦК дозволяє першому заступнику голови облради брати участь у пленарних засіданнях сесій – він у військовій формі сидить у залі разом з депутатами своєї фракції «Наш край» (див.фото нижче). На Facebook-сторінці Олега Дзюбенка нема інформації про його службу, а лише вітання, побажання та інформація про ворожі атаки і їх наслідки.

Як повідомляв Житомир.info, станом на 7 січня 2024 року декларацію за 2022 рік з чотирьох керівників Житомирської обласної ради оприлюднив лише в.о. голови, заступник голови облради Володимир Ширма, а декларації голови облради Володимира Федоренка вилучені з публічного доступу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Дзюбенко декларація облрада ТЦК мобілізація ТЦК та СП 
Матеріали по темі