На чемпіонаті України з боротьби греко-римської житомирський спортсмен здобув «срібло»

9 April 2024, 15:45

Щербаков Юрій - срібний призер чемпіонату України з боротьби греко-римської.

Про це 8 квітня повідомила пресслужба управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА.

«5-7 квітня 2024 року у м. Тернопіль відбувся чемпіонат України з боротьби греко-римської серед спортсменів до 17-ти років. Щербаков Юрій - член збірної команди області з боротьби греко-римської, вихованець Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи з боротьби Житомирської обласної ради став срібним призером у ваговій категорії 65 кг», - йдеться у повідомленні.

Змагання були відбірковими до чемпіонату Європи U-17, що відбудуться в червні у м. Новий Сад (Сербія).

Нагадаємо, з 1 по 3 березня житомирські спортсмени здобули дві нагороди на чемпіонаті України з греко-римської боротьби.

Як повідомляв Житомир.info, 28 листопада 2023 року пресслужба управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА інформувала, що на Кубку України серед юніорів U-20 з греко-римської боротьби житомирський спортсмен Сапіцький Антон здобув «бронзу» у категорії 130 кг.

Теги: спорт змагання чемпіонат чемпіонат України боротьба греко-римська боротьба Щербаков