Місто

У Житомирі відкрили перший регіональний офіс з підтримки бізнесу «Зроблено в Україні»

21 June 2024, 17:00

У Житомирі на базі Житомирської філії обласного центру зайнятості сьогодні, 21 червня, відкрили перший регіональний офіс «Зроблено в Україні».

«Наші офіси націлені на те, щоб консультувати мікро-, малий бізнес, людей, які хочуть розпочати власну справу, розпочати займатися бізнесом стосовно програм, які на сьогодні є в державі. Наприклад, Міністерство економіки, уряд ініціювали програму «єРобота». Є такий компонент «Власна справа», який реалізує безпосередньо Державна служба зайнятості. Це надання мікрогрантів на створення або розвиток власної справи до 1 мільйона гривень, тобто до 250 тисяч, а до 1 мільйона – це для учасників бойових дій та когось другого з подружжя», - каже директорка Державної служби зайнятості Юлія Жовтяк.

Офіси проводитимуть консультації з приводу різних економічних державних програм.

«Гранти на переробну промисловість, кредити 5.7.9, «єОселя», і інші економічні блоки. В тому числі в наших офісах ви зможете отримати консультацію стосовно регіональних програм, а також міжнародних грантів, які на сьогодні є безпосередньо в Україні та на Житомирщині», - говорить директорка Державної служби зайнятості Юлія Жовтяк.

Звернутись до офісу за консультацією може кожен охочий.

«Це може бути людина, яка хоче розпочати бізнес, взяти грант або проконсультуватись по інших програмах, які в нас є. Запрошуємо учасників бойових дій, внутрішньо переміщених громадян до наших офісів, а також чинний бізнес, який хоче розвивати його далі, і йому потрібна консультація стосовно грантів», - каже директорка Державної служби зайнятості Юлія Жовтяк.

На сьогодні в Україні відкрито всього 14 таких офісів.

«На сьогодні в рамках програми «Власна справа» в Україні вже видано понад 17 тисяч грантів. Ми розпочали реалізовувати цю програму 1 липня 2022 року. Маємо дуже багато чудових прикладів отриманих грантів. На Житомирщині вони також є, їх дуже багато. Бізнес відкривається зовсім різноманітний – від кав'ярень, пошиття одягу, брендування одягу, креветочні ферми, сільськогосподарські різні напрямки. Тому радо запрошуємо, тому що насправді зараз дійсно це така державна політика, це політика Міністерства економіки – допомогти бізнесу в складні часи не просто працювати, а ще й розвиватись далі», - розповідає директорка Державної служби зайнятості Юлія Жовтяк.

Для того, щоб взяти участь в отриманні гранту варто зробити кілька кроків: подати заявку та бізнес-план через державний портал «Дія», пройти перевірку банківської історії та онлайн-співбесіду зі службою зайнятості

«Це були гранти «Варто розпочати власну справу», тобто для звичайних підприємців, ми виграли цей грант. Також був грант для ветерана, тому що я ветеран війни. І був ще грант, який виграний, це грант на дружину ветерана. Мене приємно здивувало те, що при написанні бізнес-плану певні були нюанси, які треба було скоригувати. І центр зайнятості сам зв'язався зі мною і сказав, що отут, будь ласка, додайте інформацію, виправте помилки й таке інше. Тобто вони сприяли цьому, щоб фактично був результат, щоб ми змогли і бізнес-план успішно написати, і пройти співбесіду», - говорить переможець грантів, засновник пекарень «Смаколики», ветеран війни Володимир Саванчук.

До кінця року на Житомирщині такі офіси планують відкрити ще у Звягелі, Бердичеві та Коростені.

Нагадаємо, 15 травня 2024 року пресслужба Міністерства економіки України повідомила, що Житомирська область увійшла до ТОП-5 регіонів із найбільшою кількістю грантоотримувачів за програмою «Власна справа»

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: грант підприємець бізнес Зроблено в Україні ЦЗ Жовтяк Саванчук 
Матеріали по темі