Економіка

Надходження єдиного внеску від роботодавців Житомирщини за перший квартал зросли на 7% майже до 5 млрд грн

10 April 2026, 11:01

Упродовж січня - березня 2026 року роботодавці Житомирщини перерахували до спецфондів майже 5 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби головного управління Державної податкової служби у Житомирській області.

«Порівняно з аналогічним періодом попереднього року надходження зросли на 332,1 млн грн, або на 7 %. Лише протягом березня 2026 року надходження єдиного внеску становлять 1,8 млрд гривень. Це на 10,2 %, або на 163 млн грн більше, ніж за відповідний період 2025 року», - зазначив начальник ГУ ДПС у Житомирській області Олександр М`ясковський,

За його інформацією, станом на 1 квітня цього року, загальна кількість платників єдиного внеску перевищила 65,6 тисяч платників. Серед них понад 11,2 тисячі – це юридичні особи та близько 54,4 тисячі – фізичні особи.

Довідково: єдиний внесок – один із ключових обов’язкових платежів, від якого безпосередньо залежить стабільність системи соціального страхування. Його сплачують роботодавці, фізичні особи – підприємці та самозайняті особи. Кошти спрямовуються на фінансування пенсій, лікарняних, декретних виплат, допомоги по безробіттю та інших соціальних гарантій.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: податки М'ясковський єдиний внесок податкова 
Матеріали по темі