Місто

Болейко обійшов магазини й офіси у центрі Житомира, щоб попередити про реконструкцію тротуару

11 серпня 2016, 13:33

10 серпня заступник начальника управління капітального будівництва Житомирської міської ради Дмитро Болейко пройшовся по офісам та торговельним закладам на вул. Київській у Житомирі, щоб попередити підприємців про реконструкцію тротуару.

По це Болейко розповів 11 серпня у телефонному коментарі Житомир.info

«Учора я особисто обійшов підприємців на вулиці Київській, де 12 серпня розпочинаються демонтажні роботи, і пояснив, що, коли і як буде робитися, коли буде зніматися покриття і кластися плитка. Це обов’язково треба робити, оскільки це центр міста. Ми з власниками магазинів та офісів обмінялися номерами телефонів, щоб у разі проблем чи запитань був повний контакт. На момент моєї відпустки дав координати управління», - розповів посадовець.

Так само обходитимуть фірми й крамниці напередодні реконструкції тротуарів на інших центральних вулицях. Дмитро Болейко розповідає: з приводу тротуарів у міськраді не раз проводили наради, але переважна більшість представників бізнесу їх проігнорувала. Чиновник запевняє: реконструкція тротуарів не означає, що магазини закриються і не працюватимуть.

«Буде у деякій мірі незручно, протягом деякого часу перед входом в приміщення не буде асфальту і тимчасово лежатиме земля чи гравій. Але доступ до магазинів буде. Єдине, що коли ремонтуватимуться ґанки магазинів, на півгодини чи годину не буде можливості зайти в деякі з них», - пояснив Болейко.

Як повідомляв Житомир.info, на капітальний ремонт тротуарів у центрі Житомира в 2016 році планували виділити 19 млн 314,3 тис. грн. Переможцем тендеру міськради на проведення капітального ремонту тротуарів по вул. В. Бердичівській стала «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія» з Львівщини, яка обійшла житомирський «Фаворит». Пізніше мер міста Сергій Сухомлин пояснив, що житомиряни програли через завищену вартість укладання плитки, а представники «Фавориту» розповіли, що вважають тендер на проведення капітального ремонту тротуарів в центрі Житомира непрозорим. Нещодавно у мерії показали, як виглядатимуть житомирські тротуари після ремонту.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі