Події

В одному з сіл Житомирської області у «підкинутому» смітті знайшли документи, адресовані меру Львова

13 October 2016, 11:43

Сміття львівського походження продовжують звозити у Житомирську область. Цього разу купи відходів виявили жителі села Павлюки Ігнатпільської сільської ради Овруцького району.

Про це Житомир.info повідомили читачі.

«Близько третьої години ночі 4 жовтня в напрямку закинутої ферми було чути гуркіт важких машин. Наступного ранку там ми таки знайшли величезні купи сміття. Те, що мотлох приїхав зі Львова, не викликає жодних сумнівів. Знайдено документи, адресовані міському голові Андрію Садовому, залишки упаковок львівських поштових відправлень. Обурює сам факт такого зневажливого ставлення до своїх же людей. Чому хтось вважає, що його місто, область мають бути чистими за рахунок інших. Чи радіаційно забруднений район має терпіти ще й сміттєве забруднення?» – розповів пенсіонер Андрій Степанович.

Виявивши знахідку, місцеві одразу почали бити на сполох. Сільський голова Павло Рафальский зі свого боку повідомив в усі профільні служби – до роботи взялися працівники поліції.

«У ніч із 3 на 4 жовтня зі сторони траси «Варшавка» (автодорога Київ–Ковель–Ягодин, – ред.), від Лугинського району, заїхали дві 20-тонні фури зі сміттям у супроводі «Жигуля». Їх побачили місцеві жителі, але номерів не розгледіли. На підтвердження того, що це сміття зі Львова, маємо знайдені там протоколи і рішення судів, звернення до Львівського міського голови Андрія Садового, судів шеврон  охоронної фірми «Лев», а також упаковки з-під молочної продукції. Я одразу звернувся до керівництва Овруцької районної адміністрації, ради, до поліції, до власників земельних ділянок, а також до обласної екологічної інспекції. Наразі триває розслідування», – прокоментував Павло Рафальський.

Як повідомляв Житомир.info, 2 жовтня на території Ружинського району поліція склала адмінпротокол про несанкціонований вивіз сміття: порушником виявилася львівська фірма-перевізник ТОВ «Танк Транс Україна»; відправник вiдходiв – ТОВ «АВЕ Львів», що займається збором i вивезенням сміття. 4 жовтня ОДА уточнила, що поліція передала всі документи представникам екологічної інспекції, які тепер займаються цією справою, а фірма «Танк Транс Україна» відреагувала на ситуацію з вивезенням львівського сміття до Житомирської області. А вже 11 жовтня працівники заповідника «Древлянський», що в Народицьому районі Житомирської області, виявили несанкціонований вивіз сміття львівського походження.

Сміття, виявлене жителями села Павлюки Ігнатпільської сільської ради Овруцького району

Фото, надані читачами

Житомир.info

 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі