Влада

Колишній командир житомирської 95-ї бригади отримав звання генерал-лейтенанта

8 December 2016, 11:30

Колишній командир житомирської 95-ї бригади Михайло Забродський тепер генерал-лейтенант.

Указ про присвоєння військових звань президент Петро Порошенко підписав 5 грудня.

«Присвоїти військове звання генерал-лейтенанта генерал-майору ЗАБРОДСЬКОМУ Михайлу Віталійовичу - командувачу високомобільних десантних військ Збройних Сил України», - йдеться у документі, опублікованому на сайті президента.

Нагадаємо, в серпні минулого року полковнику Михайлу Забродському президент присвоїв звання генерал-майор. На місцевих виборах в 2015 році Забродський був обраний депутатом Житомирської обласної ради від Блоку Петра Порошенка (був першим номером у партійному списку).

Як повідомляв Житомир.info, під безпосереднім керівництвом Михайла Забродського у стислі строки на високому професійному рівні планувались завдання підрозділам під час блокування міст Слов'янськ та Краматорськ. 95-й бригаді вдалося без втрат захопити та утримувати оперативно важливий пункт – гору Карачун. У квітні 2014 року під керівництвом Забродського була відбита бойова техніка 25-ї окремої повітрянодесантної бригади, яку захопили  сепаратисти у місті Слов'янськ. У червні поблизу селища Селезньовка завдяки вмілим та чітким діям Михайла Забродського в умовах інтенсивного обстрілу було знищено два блокпости бойовиків, зірвано спробу прориву до 200 бойовиків з міста Слов'янськ. Також у квітні при проведенні операції під його керівництвом аеромобільна група в районі населеного пункту Крива Лука не допустила відходу бойовиків на територію Російської Федерації.

Михайло Забродський з березня 2015 року приступив до виконання обов'язків командувача Високомобільних десантних військ України. У серпні 2014 року Забродському було присвоєння звання Герой України.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі