Влада

Житомирська область отримає з держбюджету ще 13 мільйонів на житло пораненим учасникам АТО та родинам загиблих

8 червня 2017, 15:10

Житомирська область отримає з держбюджету ще 13 млн грн на виплату грошової компенсації для придбання житла родинам загиблих та поранених учасників антитерористичної операції.

Розпорядження про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за житло для сімей загиблих осіб, а також для осіб з інвалідністю I-II групи прем’єр-міністр Володимир Гройсман підписав 7 червня.

«Відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України затвердити розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, визначених абзацами 5—8 пункту 1 статті 10, а також для осіб з інвалідністю I—II групи, визначених пунктами 11—14 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та осіб, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, та потребують поліпшення житлових умов, на 2017 рік в обсязі 205 092,16 тис. гривень згідно з додатком», - зазначається у документі.

Найбільше коштів виділяють Києву (46 млн 717 тис. 598 грн) та Київській області (23 млн 802 тис. 72 грн), Житомирська область отримає субвенцію у розмірі 13 млн 7 тис. 46 грн.

Нагадаємо, станом на 10 січня в області 40 родин загиблих учасників АТО та інвалідів АТО 1-2 груп уклали договори купівлі-продажу і придбали житло за державні кошти.

 

Як повідомляв Житомир.info, у 2016 році Житомирська область отримала 41,5 млн грн з держбюджету на компенсацію вартості житла для родин загиблих і поранених учасників АТО. В березні цього року області виділили ще 166 тис. 942 грн.

Житомир.info

Матеріали по темі