Влада

У Житомирську область завезли вакцину для профілактики АКДП й гепатиту та очікують протитуберкульозну

17 серпня 2017, 17:09

Житомирська область отримала 20 тисяч 290 доз вакцини АКДП для профілактики у дітей кашлюка, дифтерії, правця та 35 тисяч доз вакцини для профілактики гепатиту В «Еувакс».

Впродовж кількох днів вакцини надійдуть до лікувально-профілактичних закладів, - повідомила 17 серпня прес-служба Житомирської облдержадміністрації  з посиланням на начальника відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань управління охорони здоров'я ОДА Сергія Березовського.

«Всі вакцини закуплені за кошти державного бюджету України на 2016 рік. Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 01.08.2017 №881 Житомирська область отримала 20290 доз вакцини АКДП для профілактики у дітей кашлюка, дифтерії та правця; 35000 доз вакцини для профілактики гепатиту В «Еувакс», – зазначив Сергій Березовський.

Працівники управління охорони здоров’я облдержадміністрації вже розподілили медичні імунобіологічні препарати. Протягом декількох днів вакцини надійдуть до лікувально-профілактичних закладів області.

Також на офіційному сайті МОЗ України розміщена інформація щодо орієнтовних строків поставок вакцин, які закуповуються Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ за замовленням МОЗ України. Найближчим часом очікується надходження вакцини для профілактики туберкульозу (БЦЖ), - запевняють в ОДА.

Нагадаємо, медики очікували надходження в Житомирську область майже 30 тисяч доз вакцини проти поліомієліту.

Як повідомляв Житомир.info, на початку року в Житомирі не вистачало протитуберкульозної вакцини, батькам радили почекати до червня. 4 липня 2017 року в Україну прибула сироватка від ботулізму. Нещодавно в 9-річної дитини з Житомирського району, яка поранила стопу, діагностували правець.

Житомир.info

Матеріали по темі