Влада

У Житомирській облраді прокоментували дії звільненого директора Бердичівського медколеджу та плітки щодо закриття закладу

19 квітня 2017, 14:10

Останні події, пов’язані зі звільненням директора Бердичівського медичного коледжу Володимира Клименюка 19 квітня прокоментував перший заступник голови Житомирської обласної ради Сергій Крамаренко.

«Як вам відомо, 6 квітня сесія обласної ради прийняла рішення про розірвання контракту з колишнім керівником Клименюком. Відповідно до розпорядження, виконуючим обов’язки призначена Копетчук Валентина Анатоліївна. 12 квітня заступник голови обласної ради Вілівчук Максим Олександрович представляв її колективу. Представлення пройшло нормально, але приїхав колишній керівник, він свою позицію відстоює, що тільки він легітимний, єдиний і так далі. Йому порадили звернутися до суду, це його законне право, безумовно ми поважаємо рішення судів, але на сьогодні рішення судів, які б обмежували права обласної ради не існує, ми працюємо далі і працюємо у законному руслі», - розповів Сергій Крамаренко.

За словами першого заступника голови облради, виконуюча обов’язки директора була змушена звертатися до правоохоронців щодо незаконних дій попереднього керівника.

«Попередній керівник, напевно має велике, непереборне бажання працювати ще 15-20 років і створює певні перешкоди новому керівництву. Для мене дивно, коли люди хватаються за крісло і разом з цим кріслом їх виносять з кабінету. Клименюк вибрав саме таку модель поведінки: сховав ключі від сейфу, сховав ключі від машини, почав зачинятися у кабінетах. Ви ж розумієте, що це матеріально-технічні цінності з моменту призначення людини вона відповідає за це, про що була зроблена відповідна заява до Національної поліції», - сказав Крамаренко.

Також він зазначив, що останні події ніяк не вплинули на позицію депутатів обласної ради

«І депутатські фракції, і окремі депутати у цьому рішенні одностайні і підтримка цього рішення навіть після тих подій, які відбуваються сьогодні і його ігнорування рішення обласної ради тільки зростає. Ситуація по даній людині давно назрівала і це рішення було дуже важке, і депутатський корпус, і керівництво обласної ради відчували значний тиск, але громада там свій вибір зробила і його треба поважати», - сказав Сергій Крамаренко.

За його словами, новий керівник має певні труднощі у роботі з колективом медичного коледжу, але на роботу навчального закладу це ніяк не вплине.

«Коли ми аналізували роботу і спілкувалися зі студентами, то є такі чутки, що начебто збираються закривати коледж, продавати приміщення, приєднувати і так далі. Зрозуміло, що і педколектив, і учнів це бентежить. Але, користуючись нагодою, я хочу сказати, що ні питання закриття Бердичівського медичного коледжу, ні питання приєднання Бердичівського медичного коледжу, ні питання продажу якогось майна не стоїть на порядку денному. Це питання - із серії маніпуляцій громадською свідомістю», - зазначив він.

Нагадаємо, в лютому 2017 Нацполіція доручила поліції Житомирської області провести перевірку розслідування кримінальних проваджень, які стосуються Володимира Клименюка.

Як повідомляв Житомир.info, 8 квітня 2016 року Лабунська підписала розпорядження про створення робочої групи, яка повинна була вивчити питання про розірвання контракту та звільнення директора медколеджу. У травні 2016 року директор Бердичівського медичного коледжу Володимир Клименюк звітував про свою роботу на засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, його приїхали підтримати кілька десятків працівниць коледжу, які не вийшли на роботу - взяли відпустку на один день за власний рахунок. На засіданні, зокрема, Клименюку пригадали аварію, яку взимку 2012 року він спричинив у нетверезому стані, а потім накинувся на журналістів, які приїхали знімати цю подію. Директор Бердичівського медколеджу запевнив, що у випадку звільнення готовий звертатися до Європейського суду. 23 травня в управлінні СБУ в Житомирській області зібралися учасники АТО та громадські активісти, які обговорили питання скандально відомого директора Бердичівського медичного коледжу Володимира Клименюка. Наприкінці травня 2016 року Лабунська говорила, що Клименюка звільнять до нового року. В червні цього ж року до обласної ради знову приїхали працівниці медколежду та Володимир Клименюк, який намагався потрапити на прийом до Анжеліки Лабунської: виник конфлік, секретар голови облради викликала поліцію. Колектив медколеджу поскаржився нардепу Юлії Тимошенко на голову Житомирської облради Анжеліку Лабунську.

У квітні 2014 року бердичівська Самооборона вимагала звільнення директора медколеджу Володимира Клименюка за хабарництво і аморальну поведінку, а батько колишньої студентки переконував, що директор коледжу зґвалтував його дочку, після чого вона народила дитину. В травні 2015 року третьокурсниця Бердичівського медколеджу вкоротила собі віку. Родичі дівчини вважають, що це сталося через сексуальні домагання директора навчального закладу, активісти біля медколеджу влаштували акцію протесту, на яку приїхали батьки дівчини. Через кілька днів після трагедії голова облради Віталій Француз надіслав листи до прокуратури Житомирської області та УМВС з проханням відсторонити директора Бердичівського медичного коледжу від займаної посади, а депутати облради не захотіли розглядати на сесії питання про відсторонення з посади Клименюка, який офіційно перебував на лікарняному. В грудні 2015 року голова облради Анжеліка Лабунська розповідала, що директор Бердичівського медколеджу вже оформив собі інвалідність і запевняла, що завершується підготовка документів для того, щоб сесія прийняла рішення про звільнення Володимира Клименюка.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі