Місто

Вже понад 3 тисячі людей подали документи на оформлення «Картки житомирянина», - Дмитро Ткачук

12 липня 2018, 14:17

За десять днів понад 3 тисячі людей подали документи на оформлення «Картки житомирянина».

Про відкриття нового пункту з прийому документів 12 липня у Facebook повідомив заступник мера Дмитро Ткачук.

«Тепер подати документи на оформлення «Картки житомирянина» можна і в Богунській районній раді. В цілому, свій «місцевий паспорт» вже замовили понад три тисячі житомирян», - написав заступник мера.

Нагадаємо, на засідання міськвиконкому 6 червня 2018 року мер підписав договір про співпрацю за проектом «Картка житомирянина» між виконавчим комітетом Житомирської міської ради та АТ «Ощадбанк», а члени виконкому проголосували за проект рішення про запровадження «Картки житомирянина», яким затверджений Порядок видачі, обігу та припинення дії багатофункціональної електронної пластикової картки «Картка житомирянина» та Положення про єдиний реєстр утримувачів «Карток житомирянина». Приймати документи для оформлення «Картки житомирянина» почали з 2 липня 2018 року у двох пунктах: у будні з 9 до 17:00 в Корольовській районній раді (майдан Польовий, 8, 2-й поверх) та готелі «Житомир» (майдан Перемоги, 6).

Як повідомляв Житомир.info, 12 квітня 2018 міська рада проголосувала за впровадження «Картки житомирянина». Нагадаємо, «Картка житомирянина» запроваджується з метою впорядкування механізмів надання пільг та послуг громадянам на території міста Житомира, їх обліку та адресності, розвитку безготівкових форм розрахунків, підвищення соціального захисту малозахищених верств населення. Роз’яснення мера Житомира щодо можливостей «Картки житомирянина» читайте тут.

Житомир.info

Теги: Ткачук картка житомирянина транспорт  
Матеріали по темі