Політика

​Як виконують обіцянки нардепи від Житомирської області. Інфографіка

17 серпня 2018, 14:21

нтереси виборців Житомирської області у Верховній Раді представляють шестеро народних депутатів: Володимир Арешонков, Павло Дзюблик, Володимир Литвин, Віктор Развадовський, Олександр Ревега та Борислав Розенблат.

Про те, як як мажоритарники області обіцяли облаштовувати свої округи, 17 серпня написало всеукраїнське інтернет-видання «Слово і Діло».

«По п'ять обіцянок дали Володимир Арешонков, Павло Дзюблик та Володимир Литвин. Найкраще виконує ці обіцянки Дзюблик. Зокрема, він реалізував обіцянку до кінця минулого року побудувати спортивний комплекс у Малині. У підсумку в місті було збудоване міні-футбольне поле та тренажерний майданчик. Перший заступник міського голови повідомив, що кошти на будівництво були отримані за сприяння Дзюблика»,- інформує інтернет-видання. І продовжує:

Крім того, він виконав обіцянку про те, що міст у селі Рижани буде добудований до 1 листопада 2017-го. Павло Дзюблик залучав кошти для будівництва й особисто контролював перебіг його проведення.

Володимир Литвин у своїй передвиборчій програмі пообіцяв, що в кожному селі та селищі буде організоване щонайменше одне працююче господарство або підприємство, що забезпечить створення нових робочих місць. Поки для цього депутат нічого не зробив. Також Литвин обіцяв відновити мережі медичних установ. У 2015 році Верховна Рада ухвалювала зміни до Бюджетного кодексу, які дозволили за рахунок власних коштів місцевих бюджетів здійснювати витрати на охорону здоров'я. Але Литвин за документ не голосував. Як і за законопроект «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування в сільській місцевості». Минулого року нардеп звертався до прем'єр-міністра з проханням виділити кошти на фінансування будівництва та забезпечення обладнанням Житомирського обласного онкологічного центру. Тож поки обіцянка Литвина ще в процесі виконання.

Минулого року Володимир Арешонков обіцяв відремонтувати частину дороги Р-28 Виступовичі-Житомир, яка виходить на державний кордон із Білоруссю й забезпечує пропуск транзитного транспорту на Білорусь і країни Балтії. «Беру це питання на особистий контроль, і сподіваюся, що спільними зусиллями вдасться вже цього року привести в належний стан хоча б частину дороги», – заявив депутат. Перший тендер на ремонт траси був проведений наприкінці липня, а на початку серпня був підписаний договір з ТОВ «Автомагістраль» про закупівлю послуг із поточного ремонту. Восени голова Житомирської обладміністрації Ігор Гундич заявив, що дорога буде відремонтована не раніше ніж у 2018-го. Таким чином, Арешонков обіцянку провалив.

Перед виборами Арешонков пообіцяв залучати інвестиції для відкриття в регіоні заводу з переробки ягід. Наприкінці вересня минулого року він повідомив «Слову і Ділу», що з листопада 2014 року веде активну роботу в частині залучення інвестицій для відкриття заводу з переробки грибів та ягід.

Олександр Ревега провалив свою обіцянку 2016 року вирішити питання ремонту дороги до села Княжики Житомирської області. У Службі автомобільних доріг області повідомили, що ремонтні роботи не були проведені через відсутність фінансування. А Ревега не сприяв вирішенню цього питання.

Детальніше – в інфографіці «Слова і Діла»:

68772_1_uk_normal


Нагадаємо, у 2016 році «Слово і діло» оцінило рівень відповідальності мера Житомира Сергія Сухомлина у 10%.

Як повідомляв Житомир.info, четверо з шести депутатів-мажоритарників від Житомирської області за 2017 рік отримали по 191 тисячі гривень з державного бюджету для компенсації вартості оренди житла або найму готельного номера.

Кому і які запити у 2017 році направляли народні депутати-мажоритарники від Житомирської області, читайте тут.

Житомир.info за матеріалами сайту «Слово і Діло»

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: нардеп народний депутат відповідальність обіцянка  
Матеріали по темі