Місто

Житомирський виконком погодив встановлення дошки пам’яті Олега Ольжича на брамі Подільської церкви

7 листопада 2018, 10:43

Житомирська міська влада погодила встановлення пам'ятної дошки археологу, політичному діячу та почесному громадянину міста Олегу Ольжичу на брамі Подільської церкви.

Рішення про встановлення пам'ятної дошки Олегу Ольжичу на вхідній брамі Свято-Успенської церкви по вулиці Подільській, 9 у Житомирі на засіданні 7 листопада підтримали всі 15 присутніх членів виконавчого комітету (всього їх 25).

Адреса була обрана саме така, бо саме в цій церкві свого часу хрестили Олега Ольжича, сказав директором департаменту містобудування та земельних відносин міськради Ігор Блажиєвський.

Після встановлення пам'ятну дошку планують передати на баланс та утримання Житомирській єпархії УПЦ МП.

Нагадаємо, клопотала про встановлення меморіальної дошки Житомирська облдержадміністрація, а 18 вересня 2018 департамент регіонального розвитку ОДА підписав договір з підприємством «Культурно-виставочний центр «Будинок художника» Житомирської обласної організації Національної Спілки художників України» на «придбання та встановлення меморіальної дошки О.Ольжичу на будівлі Свято-Успенської церкви в м.Житомирі». За це департамент ОДА заплатить 283 тис. 553 грн.

Всього в порядку денному виконкому 7 листопада – 76 питань.

Як повідомляв Житомир.info, в Житомирі на будинку по вул.Олега Ольжича є меморіальна дошка Олегу Ольжичу, яку відновили і урочисто відкрили 24 серпня 2013 року. 27 жовтня 2018 виповнився рік, як в оновленому сквері на перехресті вулиць Перемоги та Ольжича в Житомирі встановили перший в Україні пам’ятник Олегу Ольжичу (Кандибі). Чи змінився сквер Ольжича в Житомирі через рік після встановлення пам’ятника, дивіться тут.

Житомир.info

Теги: Ольжич меморіальна дошка Подільська церква  
Матеріали по темі