Влада

З січня зарплата викладачів університетів зросте на 20%, інших педагогів – на 9%

19 грудня 2018, 11:03

З 1 січня 2019 року зарплата науково-педагогічних працівників зросте на 20%. Відповідну постанову було прийнято на засіданні Кабміну 18 грудня у Будинку уряду.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації з посиланням на Міністерство освіти і науки України.

«За останні 2 роки ми суттєво підвищили зарплати педагогам – вчителям, вихователям у дитсадках. Однак жодне із цих підвищень не стосувалося викладачів – науково-педагогічних працівників, які працюють у наших університетах. Цьогоріч саме вони отримають найбільше збільшення заробітної плати – на 20%. Навіть попри війну та складну економічну ситуацію ми мусимо інвестувати у наших вчителів, вихователів та викладачів. Збереження та розвиток нашого людського та інтелектуального потенціалу – пріоритет для уряду, і ми це демонструємо реальними рішеннями», – пояснила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

З січня 2019 року зарплати усіх науково-педагогічних працівників загалом підвищаться на 20%.

Зарплати інших педагогічних працівників, як і решти бюджетників, наступного року зростуть на 9%.

Як повідомляв Житомир.info, 15 листопада 2018 року прес-служба прокуратури Житомирської області інформувала, що у Баранівському районі Житомирської області за фактом невиплати вчителям заробітної плати розпочали кримінальне провадження.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: зарплата учитель викладач  
Матеріали по темі