Політика

Місцеві «активісти» засипали піском кабінет заступника мера Житомира

15 січня 2019, 16:56

Місцеві «активісти», які періодично приходять з різними вимогами на сесії міської та обласних рад чи до кабінетів чиновників, 15 січня навідалися до заступника мера Житомира Дмитра Ткачука.

Відео про чергову «акцію» близько 15:00 на своїй сторінці у Facebook виклав житомирянин Андрій Поліщук. Колишній боєць батальйону «Айдар» Богдан Фещенко висипав відро піску на стіл Дмитра Ткачука, мотивуючи це тим, що вулиці в місті не посипані і тротуари вкриті льодом.

Секретар заступника мера викликала поліцію.

Нагадаємо, розпорядженням від 8 січня 2019 року в підпорядкування заступнику мера з питань транспорту Дмитру Ткачуку передали комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів», яким до цього часу опікувався заступник мера з питань ЖКГ Сергій Кондратюк, але подібні акції в його кабінеті не проводили, навіть коли за один день, 26 грудня, до травмпунктів міста звернулися 59 осіб.


Як повідомляв Житомир.info, 27 листопада 2018 року ці ж «активісти» облили зеленкою керівника обласного управління Держгеокадастру Сергія Музиченка в його робочому кабінеті.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: активісти Ткачук пісок  
Матеріали по темі