Політика

ОПОРА розбиралася, хто і що дарував бердичівським хлопцям-хокеїстам, з якими фотографувався Порошенко

22 січня 2019, 15:03

Чи очікували сільські хокеїсти з Житомирської області подарунки від президента, хто саме і що привозив – про це йдеться в матеріалі громадянської мережі ОПОРА, опублікованому 22 січня.

Президент України Петро Порошенко подарував хлопцям з села Скраглівка Бердичівського району Житомирської області спортивне знаряддя для хокею.

Інформація про це 19 січня з’явилась на сторінці Порошенка в мережі Facebook.

«Тепер - зовсім інша справа. У справжніх хокеїстів має бути гарне екіпірування, особливо ключки! Радий, що хлопцям із села Скраглівка Бердичівського району, які так завзято захоплюються цим видом спорту, сподобався мій подарунок. А волі до перемоги та сил і натхнення їм і так вистачає, жодних сумнівів!», – йдеться у дописі.

Передував такому подарунку візит Порошенка на Житомирщину 17 січня. Президент спершу відвідав обласний центр і привіз Томос про автокефалію Православної церкви України до Свято-Михайлівського кафедрального собору, зустрівся з жителями Станишівської ОТГ і відправився на полігон навчально-тренувального центру ССО, що біля Бердичева, потім поїхав на зустріч у Бердичівський театр, куди людей звозили автобусами і пропускали лише за перепустками і паспортами.

По дорозі до Бердичева Президент зупинився у селі Скраглівка біля хлопців, які на ставку грали в хокей. Порошенко потис руки юнакам і сфотографувався. До хлопців підійшов і віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко.

«Вчора дорогою до Бердичева побачив, як команда хлопчаків грають у хокей. Розчистили сніг на ставку біля свого села – і мають готовий льодовий майданчик. І мороз їм не страшний, так горять очі від азарту! Не втримався – дуже хотілось потиснути їм руки. Молодці, що захоплюєтеся спортом. Великих перемог вам!», – йдеться в повідомленні на сторінці Петра Порошенка.

Фото зі сторінки Петра Порошенка у Facebok

Сільський голова Скраглівки Олександр Рубан в коментарі ОПОРІ розповів, що подарунки привіз народний депутат Олександр Ревега (ВО №63, м. Бердичів).

«Нічого про це не повідомляли. Президент їхав через наше село, зупинився там школярі грали у хокей на льоду біля греблі. Стали вони, пофотографувалися, а про їхню розмову я нічого не чув, чи він обіцяв їм, чи ні. Я не спілкувався ще з ними, фотографії бачив у Facebook. Коли привозили подарунки я теж не знаю не відаю. У п’ятницю був на роботі, я ще нічого не знав, у суботу теж ніхто нічого не повідомляв. Депутат наш з Верховної Ради Олександр Ревега привозив і вручив. Вони напряму з дітьми поспілкувалися і домовилися про зустріч», – розповів Олександр Рубан.

Помічниця нардепа Софія Томашевська в телефонній розмові зазначила:

«У мене немає такої інформації, що Олександр Ревега привіз подарунки. Ми в принципі розглядали цей варіант, але на скільки я зрозуміла, то вони безпосередньо від Президента були направлені туди. Не готова зараз сказати. Я буду бачити Олександра Васильовича і я з’ясую. Наберете мене пізніше», – зазначила Софія Томашевська.

Однак більше на дзвінки не відповідала. Максим Солошак один з юних хокеїстів. У коментарі ОПОРІ розповів, що подарунків не очікували. 20 січня ще отримали від бізнесмена Євгена Черняка ковзани і форму.

«Нам подарували подарунок і ми дуже задоволені. Ми взагалі не знали, що таке буде. Перед приїздом Президента ми знали, що він буде їхати. Ми щодня граємо в хокей і тоді грали, він зупинився і каже: молодці, що граєте. Сфотографувався і поїхав далі. Він нічого геть і не говорив за ці подарунки, чи будуть, чи не будуть. Там вже потім в коментарях на його сторінці почали писати на нього всяке. Потім з нашими хлопцями зв’язалися від Президента треті люди, не він сам приїхав, і привезли нам ці подарунки. Вчора, це вже не від Порошенка, а Черняк Євгеній Олександрович, бізнесмен, він подарував форму і ковзани. Від нього людина приїхала і каже, що йому дуже сподобалися фотографії, він нас пожалів і передав ковзани і форму. Ми дуже щасливі », – розповів Максим.

Євген Черняк український бізнесмен, Голова наглядової ради холдингу Global Spirits. На своїй сторінці у Facebook Черняк опублікував допис про те, що передав хлопцям форму та ковзани.

У мережі Інтернет вказано, що ціна одного такого хокейного шолома фірми BAUER від 2 000 грн до 7 750 грн. Ключка ж коштує від 1680 грн до 5 320 грн.На фото на сторінці Президента в соцмережі 10 хлопців одягнуті в подаровані шоломи і тримають в руках ключки.

Нагадаємо, виборча кампанія розпочалася 31 грудня, а самі вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року.

Як повідомляв Житомир.info, станом на вечір 21 січня ЦВК зареєструвала 12 кандидатів на пост президента.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Порошенко хокей президент ОПОРА  
Матеріали по темі