Місто

У житомирському відділенні ПриватБанку можна швидко обміняти копійки на паперові гроші

24 січня 2019, 11:30

У житомирському відділенні ПриватБанку «Філіал», що за адресою вул. Київська, 47 (поблизу житомирської ЗОШ №17) працює спеціальний апарат для швидкого перерахунку копійок – лічильник монет, за допомогою якого можна за декілька секунд безкоштовно порахувати й обміняти копійки на паперові гроші у необмеженій кількості або ж відкрити копійками депозит чи поповнити діючий.

Про це 24 січня повідомляє прес-служба Житомирського регіонального управління ПриватБанку.

«Копійки номіналом 1, 2, 5 чи й навіть 10 не надто охоче приймають у магазинах. Тому у кожного вдома є певна сума копійок, які просто лежать «без справи». Ми ж приймаємо й обмінюємо на паперові гроші абсолютно всі копійки. І варто відмітити, що значна кількість клієнтів одразу відкривають депозити копійками чи поповнюють діючі вклади. Таким чином, навіть копійки номіналом 1 чи 2 працюють і приносять дохід вкладникам», - розповів керівник відділення ПриватБанку «Філіал» Анатолій Олещук.

Лічильник немає обмежень щодо номіналів монет, приймаються до обміну навіть 1 та 2 копійки. Монети потрібно лише відсортувати відповідно до номіналів. Зазначається, що у житомирському відділенні ПриватБанку однією з найбільших сум, яку клієнт разово вносив для обміну на паперові гривні, було 5000 грн копійками.

Як повідомляв Житомир.info, Національний банк призупинив чеканку монет 1, 2, 5 та 25 копійок і в 2019 році планує ввести в обіг монету номіналом 5 гривень, в наступний період – монету 10 гривень. В подальшому банкноти 1, 2, 5 і 10 гривень будуть випускатися в обмеженій кількості – лише для колекціонерів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: банк копійка Приватбанк гроші  
Матеріали по темі