Влада

​Антимонопольний комітет оштрафував на 13 тис. грн приватний готель у Бердичеві

6 лютого 2019, 15:27

ТОВ «Альгерд» у Житомирській області, яке працює на ринку готельних послуг, оштрафували на 13600 гривень через неподану до Антимонопольного комітету інформацію.

Про це 1 лютого у фейсбук повідомило Житомирське обласне територіальне відділення АМКУ.

«У зв’язку з дослідженням ринків готельних послуг (надання послуг з розміщення) та у межах повноважень Житомирським обласним територіальним відділенням АМКУ було направлено ТОВ «Альгерд» вимогу про надання інформації щодо діяльності на зазначених ринках. У встановлений головою відділення строк ТОВ «Альгерд» інформації на вимогу не надало, прохання щодо продовження терміну надання інформації від Товариства також не надходило. За результатами розгляду справи такі дії ТОВ «Альгерд» кваліфіковано як порушення, передбачене пунктом 13 статті 50 Закону України “Про захист економічної конкуренції”, у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлений головою відділення строк. Адміністративною колегією відділення на ТОВ «Альгерд» накладено штраф у розмірі 13 600, 00 гривень», - йдеться у повідомленні відділення.

На ресурсі ring.org.ua знаходимо дані, що ТОВ «Альгерд» зареєстроване в місті Бердичеві Житомирської області за адресою вулиця Вінницька, 3в. Сфера діяльності - діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування. За цією ж адресою в Бердичеві розміщений приватний готель «Дежа вю», який позиціонує себе як чотиризірковий готель міжнародного класу.

Нагадаємо, у жовтні 2018 року АМКУ оштрафував «Житомиробленерго» за нав’язування споживачам лічильників певної марки, а в листопаді відкрив справи проти мобільних операторів через «додатковий» місяць в році і 13-ту абонплату.

Як повідомляв Житомир.info, у грудні 2018 року в працівників готельного бізнесу та закладів харчування була найменша по Житомирській області зарплата – в середньому 4,7 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: АМКУ штраф готель Бердичів  
Матеріали по темі