Місто

У Житомирі достроково погасили кредит за 17 придбаних автобусів і зекономили на відсотках 1,1 млн грн бюджетних коштів

22 травня 2019, 13:10

Надходження до міського бюджету за І квартал дозволило достроково провести розрахунки по фінансовому лізингу на закупівлю 17 комунальних автобусів для ЖТТУ, і це дозволило зекономити на відсотках 1,1 млн грн бюджетних коштів.

Про це 22 травня на черговому засіданні виконкому розповіла директор департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради Діна Прохорчук, доповідаючи про виконання бюджету Житомирської міської ОТГ за І квартал 2019 року.

«Надходження доходної частини нам дозволило погасити повністю кредиторську заборгованість за 2017 рік, а ця сума становила близько 40 млн грн. Надходження міського бюджету дозволили нам провести розрахунки по фінансовому лізингу на закупівлю 17 автобусів для ЖТТУ, ця сума становила 27 млн грн, тобто відбулось дострокове погашення і економія бюджетних коштів на відсоткових ставках склала 1,1 млн грн», - розповіла Діна Прохорчук.

Уцілому доповідаючи про виконання бюджету Житомирської міської об’єднаної територіальної громади за І квартал 2019 року, директор департаменту бюджету та фінансів міської ради Діна Прохорчук повідомила, що надходження до бюджету в звітному періоді склали 786 млн. грн. Основні джерела формування загального фонду бюджету становлять: податок на доходи фізичних осіб – 257, 3 млн. грн (64,3%); єдиний податок – 71,0 млн. грн (17,7 %); податок на майно – 39,8 млн. грн (10%); акцизний податок – 20,7 млн. грн (5,2%); інші – 11,3 млн. грн. (2,8%). Загальне виконання планових показників загального фонду по зазначених джерелах становить 102,6%. Особливостями виконання планових показників доходної частини у І кварталі 2019 року є наступне: скасовано пільгу та додатково надійшло земельного податку від Укрзалізниці у сумі 2,6 млн. грн; КП «Житомирводоканал» сплачено 1,4 млн. грн частини прибутку при отриманні фінансової підтримки.

Також директор департаменту бюджету та фінансів міської ради зазначила, що спостерігається позитивна динаміка щодо збільшення кількості платників податків. Окрім того, упродовж І кварталу 2019 року забезпечено своєчасну та в повному обсязі виплату заробітної плати працівникам, енергоносіїв та зобов’язань, зареєстрованих розпорядниками коштів бюджету Житомирської міської ОТГ в органах казначейства.

Презентацію звіту про виконання бюджету Житомирської міської ОТГ за І квартал 2019 року можна переглянути тут.

Як повідомляв Житомир.info, за три місяці 2019 року до бюджету Житомирської міської ОТГ надійшло півмільйона податку на прибуток підприємств – у 4 рази більше від річного плану.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: бюджет звіт доходи витрати лізинг кредит  
Матеріали по темі