Місто

У Житомирі київська «Автомагістраль» розпочинає капітальний ремонт центральних вулиць: першою робитимуть дорогу на Перемоги

5 July 2019, 16:31

5 липня в прес-центрі міської ради відбулась технічна нарада щодо початку капітального ремонту доріг на вулицях Житомира.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

«Тендер на виконання робіт виграла київська компанія «Автомагістраль», яка виконає капітальний ремонт площі Короленка, вул. Перемоги та вулиці Велика Бердичівська. Під час наради обговорили терміни та темпи виконання робіт, відрізки ділянок, які поетапно ремонтуватимуться, а також штрафні санкції у разі недотримання умов договору», - інформує мерія.

«Тендер проведено, виконавця робіт визначено. Тому можемо розпочинати ремонт доріг у місті. У зв’язку з виконанням робіт можливе ускладнення руху вулицями міста для громадського та приватного транспорту про, що будемо повідомляти заздалегідь і просимо мешканців міста віднестись з розумінням», - цитує прес-служба радника міського голови Олександра Черняховича, під головуванням якого пройшла нарада.

У коментарі Житомир.info 5 липня Олександр Черняхович деталізував почуте на зібранні.

«Це технічна нарада – узгодження з представниками всіх служб, хто де що робить, які погодження треба зробити, з ким сконтактувати. З вівторка, максимум середи (9 -10 липня, - ред.) фірма «Автомагістраль» приступає до ремонту наших доріг. Починають роботи на вулиці Перемоги від майдану Соборного до майдану Короленка. 9-10 липня на цей відрізок заходить техніка і починають вирізку асфальту», - пояснив радник мера.

З його слів, наступним дорожники візьмуться за майдан Короленка, де до 15 липня водоканал планує замінити комунікації, й одночасно з цим – за Велику Бердичівську (від Театральної до Старого бульвару).

«По контракту в них є 120 днів на проведення капремонту вулиці Перемоги і майдану Короленка, а по Бердичівській термін до кінця 2019 року. Однак на нараді підрядник запевнив, що не чекатиме грудня і навіть працюватиме вночі, якщо буде потрібно, адже капітальний ремонт – це річ потужна, яка тягне за собою перекриття дороги, об’їзд транспорту та інші незручності. ПП «Автомагістраль» запевнило, що має технічну можливість розпочати і закінчити необхідні роботи», - сказав Олександр Черняхович.

Нагадаємо, вулицю Перемоги відремонтують за 12 млн грн, Велику Бердичівську – за 19,8 млн грн, і майдан Короленка - за 4 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, 2 липня 2019 року житомирські комунальники латали Вільський Шлях, проспект Миру, Київське шосе, вул. Ціолковського, вул. Космонавтів, а також ями вздовж трамвайних колій по вулиці Бориса Тена. За поточний ремонт 32 житомирських вулиць підрядникам збираються заплатити близько 15 млн грн.

Вулицю Корольова капітально відремонтують лише в районі Хінчанки, тендер ще не оголошували. Який вигляд має дорога на Параджанова у Житомирі за два тижні до обіцяного завершення ремонту, дивіться тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дорога ремонт Автомагістраль Черняхович  
Матеріали по темі