Влада

У Житомирі обрали 35 представників громадської ради при ОДА. Список

12 July 2019, 09:40

До нового складу громадської ради при Житомирській облдержадміністрації увійдуть 35 представників інститутів громадянського суспільства.

Склад нової громадської ради було обрали під час установчих зборів 11 липня, - повідомила пресслужба ОДА.

«Обрання складу ради відбулося шляхом рейтингового голосування за внесених інститутами громадянського суспільства кандидатів до складу громадської ради, які були особисто присутні на установчих зборах.Підрахунок голосів проводився відкрито лічильною комісією, обраною на установчих зборах», - інформує ОДА.

Затвердження складу органом виконавчої влади має відбутися у строк, що не перевищує 30 календарних днів з дати проведення установчих зборів (за умови відсутності спорів щодо формування складу громадської ради), - зауважує пресслужба. Строк повноважень складу громадської ради становить 2 роки з дня затвердження органом виконавчої влади її складу.
Скріншот із сайту ОДА

Нагадаємо, взяти участь в установчих зборах для формування нового складу громадської ради при Житомирській облдержадміністрації мали намір 55 кандидатів від громадських організацій, 20-х мали «відсіяти». 17-м представникам відмовили в участі в зборах у зв’язку з неусуненням у визначений строк невідповідності поданих ними документів.

Як повідомляв Житомир.info, до попереднього складу громадської ради при Житомирській ОДА, яку сформували в квітні 2015 року, входили 176 представників інститутів громадянського суспільства. Головою був обраний керівник громадської організації «Благодійний фонд «Разом за справу» Володимир Стельмах. Громадська рада завершила свою роботу в квітні 2017 року.

В травні 2017 року голова ОДА Ігор Гундич своїм розпорядженням затвердив склад ініціативної групи з формування нового складу громадської ради, але потім процес призупинили. На сесії 12 вересня 2018 року Гундич пояснював, що громадської ради немає вже півтора року, але ніяких проблем ніхто не відчуває, а говорити про створення буде сенс після того, як буде постанова Кабміну з новими правилами. 5 жовтня 2018 року прихильника створення Громадської ради при Житомирській ОДА облили зеленкою на порозі адмінбудівлі. Цього ж дня, близько 9-ї ранку, громадський активіст Андрій Блощинський на асфальті під стінами ОДА залишив повідомлення Ігорю Гундичу.

8 жовтня 2018 більше півсотні активістів та представників громадських організацій зібралися, щоб обговорити положення створення громадської ради при ОДА, але все закінчилося суперечками та сутичками.

14 травня 2019 голова Житомирської ОДА Ігор Гундич підписав розпорядження про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради. а три дні до завершення конкурсу до громадської ради-2019 зареєстрували всього 15 представників інститутів громадянського суспільства.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: громадська рада ОДА  
Матеріали по темі