Місто

​У Житомирі без попередження повністю перекрили рух по частині Великої Бердичівської, на Театральній тягнучка

15 липня 2019, 18:18

Надвечір 15 липня в Житомирі повністю перекрили рух по вулиці Великій Бердичівській від Соборного майдану до Театральної, де знімають асфальт.

Про це з місця події повідомляє кореспондент Житомир.info.

На відрізку, де проводиться капітальний ремонт, встановлені обмежувальні конструкції, автомобілі пускають по колу. Асфальт зрізали вже на трьох смугах і ріжуть далі. Зрізане покриття скидають у купу на Соборному майдані, ближче до фонтану.

Рух дещо ускладнений, на Театральній та центральному майдані тягнучка.

Хто і коли приймав рішення про повне перекриття руху, цікавимося у начальника управління транспорту і зв’язку міськради Костянтина Підпокровного та у «транспортного» заступника мера Дмитра Ткачука. Ні той, ні інший станом на 18.00 не беруть слухавку.

Речник патрульної поліції Житомирської області Ігор Іванюк відповідає Житомир.info, що листів чи звернень від міської ради про повне перекриття руху на Великій Бердичівській до патрульної поліції не надходило.

Нагадаємо, капітальний ремонт відрізка вулиці Великої Бердичівської виконує підприємство «Автомагістраль». Вартість робіт складає 19,7 млн грн. 12 липня 2019 підрядник перекрив дві смуги руху та тимчасово переніс зупинки транспорту. Дмитро Ткачук розповідав, що роботи виконуватимуться почергово: спочатку перекриють дві смуги, затим наступні дві, і рухатимуться до бульвару.

Як повідомляв Житомир.info, 5 липня 2019 року в міській раді поінформували, що капітальний ремонт центральних вулиць у Житомирі київська «Автомагістраль» розпочне з дороги на вулиці Перемоги. Її відремонтують за 12 млн грн, Велику Бердичівську – за 19,8 млн грн, а майдан Короленка – за 4 млн грн. 11 липня шляховики готувалися до капітального ремонту дороги на вулиці Перемоги: виставляли знаки та огороджували місця, на яких мали працювати.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дорога ремонт Велика Бердичівська перекриття  
Матеріали по темі