Влада

У Житомирській облраді не змогли обрати кандидатів до поліцейських кадрових комісій, конкурс оголосять знову

2 серпня 2019, 15:52

Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності Житомирської облради не визначилася із кандидатами до складу поліцейської комісії.

Про засідання регламентної комісії 30 липня повідомляла пресслужба обласної ради.

«Депутати розглянули кандидатури громадськості, що були подані у склад поліцейської комісії Управління поліції охорони та до Головного управління Нацполіції у Житомирській області. Нагадаємо, що з метою забезпечення прозорого добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, представники громадськості могли подати свої кандидатури для включення їх у склад комісії. Проте, жодна з поданих кандидатур не отримала належної кількості голосів, тому конкурс буде оголошено повторно», - йдеться у повідомленні.

У відеокоментарі голова комісії Сидір Кізін уточнив, що кандидатів було п’ятеро.

«Було п’ять претендентів, в результаті голосування жоден з кандидатів не набрав необхідної кількості голосів і комісія вирішила оголосити конкурс, повторний, з більш ширшим висвітленням в засобах масової інформації, щоб це було більш прозоро, більше кандидатів могли звернутися із своїми заявами. І пізніше, вже на наступній сесії вочевидь ми будемо розглядати це питання», - сказав голова регламентної комісії.

Проекти рішень сесії про обрання представників громадськості у склад поліцейської комісії були оприлюднені на сайті облради 20 червня, після цього відбулися дві позачергові сесії Житомирської облради – 9 липня та 1 серпня.

Нагадаємо, повідомлення про те, що обласна рада шукає представників громадськості, які увійдуть до складу поліцейських комісій головного управління Національної поліції в Житомирській області та управління поліції охорони в Житомирській області було оприлюднене 11 червня 2019 року.

Як повідомляв Житомир.info, на початку січня 2016 році Житомирська обласна рада оголошувала про початок відбору кандидатів до складу поліцейської комісії головного управління Національної поліції в Житомирській області, строк повноважень члена комісії становив три роки. Тоді увійти до складу поліцейської комісії виявили бажання 15 представників громадськості. 31 березня 2016 року на сесії обласної ради виступив голова депутатської комісії з питань регламенту Сидір Кізін та запропонував рекомендувати до складу поліцейської комісії у Житомирі Валерія Прокопчука та Юрія Докійчука. Однак депутати вирішили рекомендувати зовсім інших кандидатів – Романа Гуртовенка та іншого Валерія Прокопчука.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада комісія поліція Кізін  
Матеріали по темі