Влада

Ми наведемо лад у бурштиновому хаосі. Підсумки пресконференції нового голови Житомирської ОДА

28 серпня 2019, 15:38

28 серпня 2019 року голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко зустрівся з місцевими представниками ЗМІ. За його словами, це була перша в його житті пресконференція.

Голова облдержадміністрації поділився планами на найближчий час, рішеннями щодо кадрових змін та реорганізацію ОДА. Свій виступ він розпочав з заяви про непричетність до корупційних оборудок.

«Як тільки виникла інформація звідкись, що я маю бути призначений заступником голови СБУ, в інтернеті з'явилася передрукована інформація від 2015 року стосовно моїх можливих корупційних оборудок. За 23 з половиною років служби в органах державної безпеки України я ні разу не був причетний до жодних корупційних скандалів. Кожне слово, яке було надруковане у 2015 році, має свої авторів, які були зацікавлені у компрометації мене», - зазначив Віталій Бунечко.


Після чого заявив про кадрові рішення. Зокрема, Віталій Бунечко розповів, що має три заяви на звільнення від заступників. Також залишити посади було запропоновано начальнику управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської ОДА Роману Крисюку та начальнику Служби автодоріг у Житомирській області Геннадію Савченку.

Крім цього, голова облдержадміністрації наголосив, що Житомирщина є єдиною областю, де немає жодного голови РДА, та запросив усіх свідомих подавати документи на проєкт «Соціальний ліфт». Також очільник області попередив про несподівані перевірки районів.

«Я буду відвідувати несподівано райони, і новим очільником раджу перейматися проблемами, які є у районах, так як я обіцяю перейматися проблемами області. Я вже відвідав Ємільчинську ОТГ разом з народним депутатом Дмитром Костюком. Ми поїхали подивилися на підприємства, послухали проблеми, які існують в інвесторів, дивилися на розвиток територіальної громади. Я заїхав у санаторій «Тетерів», де проживають 107 переселенців», - говорить Віталій Бунечко.

Журналістам він розповів про свою робочу поїздку в Попільню. За його словами, до нього звернулися представники Квітневої сільської ОТГ, які розповіли про неякісний ремонт школи.

«Послухав причини, чому так відбувається. Послухавши, що підрядникам не вистачає 1 млн. 400 тис. грн, щоб зробити, власне кажучи, люди, які постійно працюють з ОДА, могли доробити, а ми би дофінансували. Тепер діти підуть до школи там, де зараз грибок. Але найближчим часом намагатимемося все зробити та довести до ладу Квітневу школу», - розповів новий голова ОДА.

Також Бунечко зазначив, що на Житомирщині будуть боротися з корупцією.

«Носити нікуди не потрібно, квітки продавати ніхто не буде. Ми наведемо лад у бурштиновому хаосі і в інших хаосах, які існують», - зазначив голова ОДА.

Серед пріоритетів в роботі голова ОДА називає завершення процесу децентралізації.

«Дуже приємно, що унікальна Житомирщина є лідером у створені ОТГ. Не будемо втрачати темп. Пообіцяв закінчити децентралізацію - закінчимо. Не знаю, скільки мені часу відведено, буду максимально робити все. Будемо розбиратися з кожним, неспроможні ОТГ будемо долучати до більш фінансово стабільних. Будемо жити і процвітати», - підбадьорює Віталій Бунечко.

Довідково:

Віталій Бунечко народився 6 серпня 1973 року в м.Сарни Рівненської області. В 1995 році закінчив Волинський державний університет ім.Лесі Українки, спеціальність – вчитель історії і права. В 1997 році закінчив Академію Служби безпеки України, спеціальність – юрист. В 2016 році захистив кандидатську дисертацію в Державному науково-дослідному інституті МВС України на тему «Служба безпеки України як суб’єкт адміністративно-деліктного процесу», кандидат юридичних наук. До призначення на посаду голови ОДА працював в СБУ.

Декларацію кандидата на посаду голови Житомирської ОДА Бунечко подав 18 липня 2019 року. В ній зазначається, що він прописаний у Києві, а фактично проживає у Донецькій області – Приморське / Маріуполь. Задеклароване майно – лише два годинники торгових марок Frank Muller та Zenit. Зарплата Віталія Бунечка за 2018 рік становила 365 тис. 409 грн, готівкою він декларує 39 тис. доларів та 32 тис. євро.

Указ про призначення Бунечка головою ОДА був підписаний 8 серпня 2019 року й оприлюднений на сайті президента 12 серпня.

Нагадаємо, на пресконференції 28 серпня Віталій Бунечко пообіцяв добудувати стадіон «Полісся» без залучення додаткових коштів та запросив у свою команду прессекретаря, а також розповів, що має не найвищу зарплату в Житомирській ОДА, але найбільшу в СБУ пенсію.

Як повідомляв Житомир.info, нового голову Житомирської ОДА Віталія Бунечка 12 серпня 2019 року представив президент Володимир Зеленський в місті Олевськ Житомирської області. Новопризначений голова ОДА пообіцяв бути відкритим до громади та бізнесу. На своїй першій нараді Бунечко пообіцяв бути відкритим до спілкування та перебудувати роботу адміністрації.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Бунечко пресконференція ОДА  
Матеріали по темі