Влада

Як житомирські депутати голосували проти виділення землі митрополиту Никодиму

17 вересня 2019, 13:26

17 вересня сесія Житомирської міської ради розпочалась із виступів активістів. Житомиряни, які прийшли в залу засідань, звертались до депутатів із різними запитаннями, одним із яких було питання виділення землі митрополиту Никодиму (в миру – Віктор Горенко).

Питання про землю Горенка було у додатку до проєкту рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)». Його мали розглянути під 44 номером.

Втім, громадські активісти почали вимагати, щоб депутати розглянули його першим. Через півтори години після початку сесії депутати таки сформували порядок денний і питання про надання дозволу на розроблення технічної документації з землеустрою на земельну ділянку площею 0,3 га на вулиці Подільській, 9-б перенесли на початок засідання.

Спочатку депутати винесли пункт про виділення землі Віктору Горенку із загального проєкту рішення, а згодом за пропозицією депутата Владислава Пучича проголосували за відмову митрополиту Никодиму – «за» 22 депутати.

Нагадаємо, до початку сесії 17 вересня 2019 Ярослав Ходаківський ходив по залу, вигукуючи прізвища депутатів, які на сесії у 2018 голосували за виділення земельної ділянки митрополиту Никодиму.

Як повідомляв Житомир.info, керуючий Житомирською єпархією УПЦ МП митрополит Никодим (в миру Горенко Віктор Васильович) хотів отримати 0,331 га землі біля церкви на житомирському Подолі. На сесії 27 вересня 2018 року проєкт рішення, де в додатку було питання про землю Никодиму, мав назву «Про надання згоди громадянам на розроблення документації із землеустрою». Питання ще раз розглядали на сесії 8 листопада 2018 року: у додатку до проекту рішення «Про надання згоди громадянам на розроблення документації із землеустрою» було 163 пункти, але під час обговорення депутати розглядали рекомендації щодо виключення пункту про земельну ділянку митрополита Никодима.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: земля Никодим сесія міськрада  
Матеріали по темі