Місто

З Богунії на Корбутівку в Житомирі хочуть пустити нові комунальні МАЗи

22 October 2019, 14:04

Вже цього тижня з мікрорайону Богунія до гідропарку ходитимуть нові комунальні автобуси.

Про це в соцмережі 22 жовтня повідомив начальник автобусного парку КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Роман Мусійчук. Через 10 хвилин допис було видалено.

У коментарі Житомир.info Роман Мусійчук зазначив, що з’єднувати Богунію з Корбутівкою міськими маршрутками ніхто не передумав, однак про конкретні дати говорити зарано.

«Хронометраж маршруту провели, попередньо погодили з управлінням транспорту, діло за ним. Гадаю, що все вирішиться позитивно, тим паче, у нас є вільні автобуси», - прокоментував начальник автопарку. Також він уточнив, що мова йде про новенькі МАЗи, які закупило місто навесні 2018 року.

Начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міськради Костянтин Підпокровний 22 жовтня розповів Житомир.info, хто ініціював запровадження комунального маршруту «Богунія-гідропарк» та які орієнтовні строки його введення.

«Це ініціатива Житомирського трамвайно-тролейбусного управління, а саме – керівника автопарку ТТУ Романа Мусійчука. Зокрема, розглядається питання щодо залучення комунальних автобусів на цей напрямок, на який, як я бачу, є потреба і суспільний відгук. Тому питання зараз розглядається як один за варіантів залучення комунального транспорту до роботи на міській автобусній мережі. До кінця цього тижня питання буде розглянуте і вирішено або позитивно, або буде пошук іншого варіанту. Поки ми в процесі розгляду цього питання. Ми говоримо про 5-6 комунальних автобусів МАЗ, які можна долучити до перевезень в нашому місті. Всього їх 17, на діючому маршруті №4 задіяно 10-12 автобусів, і є можливість забезпечити роботу ще одного маршруту», - пояснив Костянтин Підпокровний, який залишається керівником управління транспорту попри передану міському голові заяву на звільнення.

Нагадаємо, у червні 2018 року на маршрути «53» та «53-А» вийшли 14 нових комунальних автобусів. 7 серпня автобуси №53 та №53А скасували, а на заміну їм відкоригували схеми руху кількох маршрутів.

Як повідомляв Житомир.info, у 2016 році автобусний маршрут №3 «Богунія-Корбутівка» замінили на тролейбус № 5-А, однак житомиряни все одно просили повернути маршрутку №3.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: маршрут Мусійчук Богунія Корбутівка  
Матеріали по темі