Місто

Житомирські краєвиди з даху Держархіву, футбол та акції проти АЗС. Фото тижня

26 жовтня 2019, 17:15

21 жовтня Житомир вранці був оповитий густим туманом. Фоторепортаж.

22 жовтня наша кореспондентка милувалася осіннім житомирським гідропарком. Фоторепортаж.

22 жовтня противники будівництва автозаправки на проспекті Незалежності у Житомирі перекривали дорогу на вулиці Покровській.

23 жовтня, житомирський ФК «Полісся» приймав у домашньому матчі ФК «Буковина» з міста Чернівці у 17 турі чемпіонату України з футболу серед команд ІІ ліги. Гра проходила у будень, однак усі трибуни були заповнені: фанати «Полісся» прийшли підтримати свою команду. Фоторепортаж.

24 жовтня наша фотокореспондентка піднялася на дах Державного архіву Житомирської області, що на вулиці Охрімова Гора, 2. Це дев’ятиповерхова будівля, здана в експлуатацію у 1992 році. Вона є найвищою точкою в околиці, з якої без перебільшення видно пів міста. Фоторепортаж.

24 жовтня біля будівлі Житомирської облдержадміністрації зібралося кілька десятків містян – люди прийшли на акцію проти будівництва АЗС на проспекті Незалежності. До протестувальників вийшли голова ОДА Віталій Бунечко, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин, народний депутат Ігор Герасименко. Врешті з’ясувалося, що забудовник не має оцінки впливу на довкілля. На підставі цього в управлінні Державної архітектурно-будівельної інспекції Житомирської області пообіцяли звертатися до Києва, аби там переглянули дозвіл на будівництво.

25 жовтня на території житомирської школи №10, що у мікрорайоні Мар’янівнка, відбулося урочисте відкриття нового футбольного мініполя, побудованого за кошти бюджету участі. Відзначили відкриття футбольного поля товариським матчем між командами освітян Житомирської міської ОТГ та депутатами і чиновниками міської ради. Фоторепортаж.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: фото тижня жовтень  
Матеріали по темі