Місто

Противники АЗС у Житомирі продовжують з’ясовувати законність будівництва: прийшли в обласну ДАБІ

28 жовтня 2019, 10:48

Противники автозаправки на проспекті Незалежності, 29 у Житомирі продовжують з’ясовувати, чи законне будівництво. 28 жовтня люди прийшли в кабінет начальника управління ДАБІ у Житомирській області Сергія Сербіна. Протестувальникам там показали проєктну документацію та дозвіл на будівництва.

Подробиці – в сюжеті

Нагадаємо, 24 жовтня біля будівлі Житомирської облдержадміністрації зібралося кілька десятків містян – люди прийшли на акцію проти будівництва АЗС на проспекті Незалежності. До протестувальників вийшли голова ОДА Віталій Бунечко, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин, народний депутат Ігор Герасименко. Врешті з’ясувалося, що забудовник не має оцінки впливу на довкілля. На підставі цього в управлінні Державної архітектурно-будівельної інспекції Житомирської області пообіцяли звертатися до Києва, аби там переглянули дозвіл на будівництво.

Як повідомляв Житомир.info, протести проти будівництва АЗС на проспекті Незалежності, 29 тривають ще з 2017 року. Так, 23 серпня 2017 житомиряни перекрили проспект Незалежності, протестуючи проти заправки біля своїх будинків. Жителі мікрорайону «Міськмолзавод» з плакатами приходили на позачергову сесію міської ради 29 серпня того ж року, і мер Сергій Сухомлин пообіцяв зустрітися з ініціативною групою і розібратися в законності будівництва АЗС. 31 серпня 2017 року близько сотні людей на знак протесту проти будівництва АЗС перекрили проспект Незалежності, безперервно рухаючись двома пішохідними переходами.

22 жовтня 2019 року, рівно через місяць після попереднього перекриття, кілька десятків людей вийшли на житомирський проспект Незалежності. Вони ходили по пішохідному переходу з плакатами та дитячими візками, виступаючи проти будівництва автозаправки на просп. Незалежності, 29.

Законність будівництва АЗС по проспекту Незалежності у Житомирі мала перевірити місцева прокуратура, до якої за допомогою звернулись обурені мешканці прилеглого мікрорайону. У міській раді тоді створили робочу групу по цьому будівництву, проте уже у вересні 2017 вона припинила свою роботу, бо громада подала до суду.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: АЗС заправка проспект Незалежності  
Матеріали по темі