Місто

Свято наближається: управління культури готове заплатити 1,3 млн грн за новорічне «Казкове багаття» в Житомирі

15 November 2019, 14:41

Управління культури Житомирської міської ради 14 листопада оголосило два тендери на закупівлю послуг з організації новорічних свят, їхня сумарна вартість – 1 млн 280 тис. грн.

За 650 тис. грн хочуть закупити послуги з «проведення святкових новорічних інтерактивних вистав біля центральної новорічної ялинки для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста та навчально-виховних комплексів в рамках проведення зимового дійства “КАЗКОВЕ БАГАТТЯ”».

Зазначена мета предмету закупівлі:

долучити дітей міста дотримуватися традицій християнства та їх втілення у сучасність на прикладі різних видів мистецтв, як то художнє слово, казка, хореографія, музика, співи;

пробудження у дітей поваги до стародавніх українських традицій, заснованих на ідеалах Істини, Добра та Краси;

забезпечити святковий настрій та пробудити небайдужість до рідного краю.


За відкриття новорічних свят, що передбачає написання сценарію, оформлення локацій та «задоволенню потреб населення у культурно-просвітницьких заходах духовної, високоморальної спрямованості» управління культури готове заплатити 630 тис. грн.


Нагадаємо, 14 листопада управління культури Житомирської міської ради скасувало тендер вартістю 685 тис. грн на закупівлю послуги з організації і проведення заходів з нагоди відзначення новорічних та різдвяних свят «Казкове багаття» у зв’язку з тим, що «управління культури в закупівлі даних послуг не має подальшої потреби». Цей тендер передбачав закупівлю 25 будиночків для Різдвяного ярмарку.

Як повідомляв Житомир.info, на проведення новорічно-різдвяних свят сезону 2018/19 років управління культури Житомирської міськради витратило 800 тис. грн. Зокрема, торішнє «Казкове багаття» від початку було на 30% дешевше він закупівлі 2019 року – 500 тис. грн. ФОП Пономарьова Наталія Михайлівна виграла цей тендер з пропозицією 473 тис. 395 грн, а потім по додатковій угоді їй доплатили ще 94 тис. 679 грн. Тобто загальна вартість склала 568 тис. 74 грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Новий рік свято тендер  
Матеріали по темі