Місто

​Через скаргу вінницької фірми АМКУ призупинив тендер на новорічні вистави з подарунками для житомирських школярів

3 December 2019, 15:37

Через скаргу вінницького ПП «ТД «Солодкий світ» Антимонопольний комітет призупинив тендер управління культури Житомирської міської ради на закупівлю послуг з проведення новорічних інтерактивних вистав біля центральної ялинки для учнів 1-4 класів шкіл та НВК.

26 листопада вінницька фірма поскаржилась до АМКУ про те, що закупівля послуг з проведення свята та включений до технічних вимог дарунковий фонд, а саме «Солодкий новорічний подарунок» у кількості 14,2 тис. упаковок, - це різні речі, мають різні класифікатори, а тому повинні закуповуватися за двома окремими закупівлями.

Антимонопольний комітет у своїй постанові від 28 листопада прийняв скаргу від ПП «ТД «Солодкий світ» та призначив її до розгляду на 13 грудня 2019.

Ввечері того ж дня ПП «ТД «Солодкий світ» відкликав свою скаргу, обґрунтувавши свої дії тим, що вони розуміють наслідки, а саме, що через скаргу виникне загроза зриву проведення свят для житомирських школярів. Тим більше, що управління культури пояснило їм, чому обрало саме такий класифікатор: в управлінні немає можливості формувати солодкі подарунки в єдиний комплект, забезпечити їх зберігання, транспортування та вручення учасникам святкових програм.

Втім Антимонопольний комітет досі не відреагував на відкликання скарги скаржником, а тому на ресурсі ProZorro тендер досі має статус «Призупинено».В управлінні культури журналісту Житомир.info розповіли, що чекають, коли АМКУ відкриє тендер, адже саме на 3 листопада був запланований аукціон.

«Ми внесли деякі зміни до тендерної документації. Спершу планували в якості подарунків пазли, а потім змінили на цукерки. І вінницький Торговий дім «Солодкий світ» подав скаргу. Ми відповіли на цю скаргу. Проте Антимонопольний комітет призупинив торги. Ми поспілкувалися з представниками ТД «Солодкий світ», обґрунтували власну позицію, все пояснили і того ж дня вони свою скаргу відкликали. Проте Антимонопольний уже призупинив торги і маємо почекати, коли нам дозволять продовжити процедуру. Коли вони відкриють – ми сказати не можемо», - пояснила в.о. начальника управління культури Наталія Марчук.

Нагадаємо, 28 листопада виконком дозволив фірмі житомирського бізнесмена Олександра Марголіна організувати Різдвяний ярмарок на майдані Корольова.

Як повідомляв Житомир.info, влада Житомира відмовилось від будиночків родини Розенблат і 8 листопада 2019 оголосила тендер на різдвяний ярмарок за 685 тис. грн: планували придбати 25 будиночків. 11 листопада в програмі «Тема дня» на Житомир.info мер Житомира Сергій Сухомлин пояснив, що місто закуповує будиночки, бо вони можуть окупити себе за рік. Проте вже за кілька днів цей тендер відмінили. Натомість, оголосили два нових: на відкриття «Казкового багаття» за 630 тис. грн та проведення новорічних вистав для учнів 1-4 класів з подарунками за 650 тис. грн.

28 листопада виконком затвердив програму святкування Різдва та Нового року у Житомирі. План заходів тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Ук культура Новий рік тендер подарунок свято  
Матеріали по темі