Влада

Приватному університету збираються продовжити оренду приміщення житомирської школи ще на пів року

24 січня 2020, 10:12

Університету розвитку людини «Україна» збираються до кінця червня продовжити оренду приміщень в старій будівлі житомирської школи №33 на вулиці Великій Бердичівській.

Про це йдеться у додатку до проєкту рішення виконкому щодо оренди комунального майна, який був 24 січня оприлюднений на сайті міської ради.

«Надати дозвіл на укладання договорів оренди на новий термін (за заявами орендарів) до 30.06.2020 Вищому навчальному закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» нежитлових приміщень за адресою вул. Велика Бердичівська, 52 площею 890,3 кв.м для здійснення освітньої діяльності з орендною платою 46 грн 43 коп.», - йдеться у відповідному додатку до проєкту рішення.

Нагадаємо, університет орендує приміщення в триповерховій старій будівлі біля школи №33 з 2004 року. 11 листопада 2019 року міська влада повідомила заклад про намір не продовжувати далі договір оренди. Після цього старший викладач університету «Україна» Анна Артеменко зареєструвала петицію щодо продовження оренди, зазначивши, що приміщення використовується для надання освітніх послуг і в закладі навчається близько 300 студентів, серед них – 11 осіб з інвалідністю та 20 учасників бойових дій. Петиція набрала необхідну кількість голосів і отримала відповідь заступниці мер Марії Місюрової з поясненням причин відмови у продовженні оренди: приміщення необхідне для тимчасової організації освітнього процесу Житомирської міської гуманітарної гімназії № 23 ім. М.Й.Очерета та для потреб Житомирського міського ліцею при ЖДТУ. Місюрова також нагадала, що за результатами зустрічі представників Житомирської міської ради та керівництва університету «Україна» було досягнуто домовленість про продовження терміну оренди до 30.06.2020 р. й для цього заклад повинен був подати до міської ради відповідну заяву, але її подано не було.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці 2014 року Міністерство освіти і науки пропонувало 53 вищим навчальним закладам, серед яких був житомирський підрозділ університету «Україна», визначитись стосовно доцільності подальшого їх функціонування або можливого об’єднання зусиль з іншими навчальними закладами до завершення 2014/2015 навчального року. В 2015 році Державна інспекція навчальних закладів проводила позапланові перевірки у п’ятьох приватних вишах Житомира, в тому числі – в Житомирському економіко-гуманітарному інституті вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком оренда університет освіта  
Матеріали по темі