Місто

Мер Житомира анонсував початок капітального ремонту вулиці Київської «з наступного тижня»

4 серпня 2020, 16:28

З наступного тижня у Житомирі почнеться капітальний ремонт вулиці Київської, на якій теж планують зробити велодоріжки.

Про це мер Сергій Сухомлин повідомив ввечері 3 серпня під час онлайн-відповідей на запитання житомирян. Питання стосувалося дорожньої розмітки для велосипедистів.

«Розмітку з велодоріжками ми будемо наносити по вулиці Леха Качинського і Чуднівській: там з кожної сторони залишається десь 1-1,2 метра. Ми трошки звузили права автомобілістів, щоб виділити з одного й іншого боку велодоріжки для наших велосипедистів. І ми не можемо зараз нанести цю розмітку, бо технологічно після ремонту повинно пройти мінімум два тижні для того, щоб ця розмітка не стала зразу жовтою. Ми хочемо саме пластикову розмітку нанести по вулиці Чуднівській, по вулиці Великій Бердичівській і є затримка приблизно до 15-20 серпня у постачальників з цим матеріалом. І там ми вже будемо наносити розмітку і формувати велосмуги, щоб люди могли з центра доїхати мінімум до гідропарку. Це перший етап. Зараз починаються роботи на наступному тижні роботи по капітальному ремонту вулиці Київської і також ми плануємо з однієї сторони виділити лінію для велодоріжки, а в зворотному напрямку зробити її, можливо, частково по тротуарах і такий проєкт є. Також буквально сьогодні ми обговорювали можливість велодоріжки по вулиці Покровській, щоб з однієї сторони зробити повноцінно відремонтований тротуар, з іншого боку – залишити невелику площу для пішоходів, а основну частину перевести під велодоріжки», - повідомив Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, що тендер на капітальний ремонт вулиці Київської на ділянці від Соборного майдану до вулиці Небесної сотні проводив департамент регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації й 9 червня визначили переможця: ТОВ «Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління» з остаточною ціновою пропозицією 21 млн 222 тис. 465 грн 23 коп. 24 червня з фірмою підписали договір, в якому зазначено, що ремонтні роботи мають бути завершені до 31 грудня 2020 року «якщо інше не встановлене календарним графіком виконання робіт». 17 липня підряднику перерахували 5 млн 239 тис. 496 грн яко оплату придбання необхідних для ремонту матеріалів.

Як повідомляв Житомир.info, впродовж 2020 року в Житомирі планують провести поточний ремонт доріг одразу на кількох центральних вулицях. 27 березня розпочали капітальний ремонт Великої Бердичівської від бульвару до вулиці Довженка й до кінця липня обіцяли завершити роботи на ділянці навпроти будівлі поліклініки №1, де через аварійні роботи не поклали фінішний шар асфальту. Наприкінці травня розпочали ремонт Чуднівської та Леха Качинського: за півтора місяця обіцяли перекласти майже 6 км асфальту й 23 липня роботи мали бути завершені.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Сухомлин ремонт дорога тендер вул.Київська  
Матеріали по темі