Місто

У Житомирі біля міськради зібралися батьки учнів та вчителі гімназії №23 з приводу навчання в старому корпусі школи №33

11 серпня 2020, 09:29

Вранці 11 серпня у Житомирі біля приміщення міської ради зібралися кілька десятків людей. Це батьки учнів, які навчаються в гуманітарній гімназії №23, та викладачі закладу на чолі з директором Ігорем Барановим.

Мета зібрання – разом з мером Житомира з'ясовувати хто з 1 вересня має навчатись у приміщенні гімназії на вулиці Лятошинського, а хто буде ходити на уроки в приміщення на вулиці Великій Бердичівській, яке знаходиться біля школи №33. За пропозицією адміністрації школи на Довженка мають навчатися учні початкової школи, але деяких батьків це не влаштовує.

Детальніше дивіться у сюжеті

Зазначимо, що три дні тому директор гімназії детально розповідав про ситуації на своїй сторінці у Facebook.

«За півроку ми разом з адміністрацією та батьківською радою були на десятках нарад у міській раді щодо ремонту приміщення старого корпусу і це дало свої результати: гроші виділені, процес ремонту розпочато… Разом з адміністрацією ми відстоювали не один день кожен клас та кожного учня, щоб всі лишилися зі своїми друзями та вчителями, як би важко не було… Разом з педагогічним колективом, батьківською радою та адміністрацією закладу ми активно шукали додаткові приміщення, а коли таке знайшлось - палко виборювали його… Ще на початку другого семестру я особисто наголосив на батьківських зборах, на педагогічних нарадах, що за умови забезпечення приміщенням хоча б 10 класів та закінчення ремонту хоча б першого поверху старої будівлі ми зможемо організувати навчання в одну зміну та без субот і ми йдемо у цьому напрямку. Пізніше був тривалий аналіз класів, які можна перевести до іншого приміщення за умов, що: в гімназії має лишитися 10 кабінетів НУШ; кожен клас має лишитися з тими вчителями, з якими вони були до цього; неодноразове переміщення учнів та вчителів протягом дня між приміщеннями на відстані 30 хв пішки недопустимо. Під всі ці критерії підпадали ТІЛЬКИ паралелі 3 та 4 класів БЕЗ ВСЯКИХ “А МОЖЕ”, про що було попереджено всіх… Шкода, що цю інформацію далі донесли, як виявилось, не до всіх батьків або ж донесли недостовірно, але ж таких батьків не багато і єдине прохання було: увійти у положення, бо дійсно ситуація дуже непроста», - писав Ігор Баранов.

Нагадаємо, 11 листопада 2019 року у Житомирі в приватного університету «Україна» забирали орендоване приміщення на Великій Бердичівській, 52, яке знову потрібне школі. 19 грудня 2019 року у Житомирській міській раді відповіли на петицію щодо приміщення, з якого виселяють приватний університет «Україна»: воно необхідне для тимчасової організації освітнього процесу Житомирської міської гуманітарної гімназії № 23 ім. М.Й.Очерета.

Як повідомляв Житомир.info, 24 січня 2019 року в Житомирській міській гуманітарній гімназії №23 імені М.Очерета в одному з класів обвалилася стеля. 7 лютого мер створив робочу групу, яка підтримала пропозицію будівництва нового корпусу для гімназії № 23. 30 липня мер Сергій Сухомлин висловлював сподівання, що роботи по будівництву нового корпусу гімназії №23 почнуться в другій половині вересня. 17 вересня на сесії міської ради депутати затвердили суму, необхідну на будівництво нового навчального корпусу гімназії №23 імені (в т.ч. виготовлення ПКД) – 103 млн 323 тис. 412 грн.

7 лютого 2020 року на сесії міської ради вирішили почати реконструкцію старого корпусу гуманітарної гімназії №23 – виділили 100 тис. грн на виготовлення проєктно-кошторисної документації та визначили орієнтовний обсяг фінансування капітального ремонту перекриття будівлі старого корпусу міської гуманітарної гімназії №23 ім.М.Й.Очерета на вул. Лятошинського, 14 в сумі 1 млн 684 тис. грн. Для початку ремонту перекриття будівлі старого корпусу гімназії №23 збиралися виділити 1,5 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: гімназія Баранов учні навчання  
Матеріали по темі