Місто

​Департамент освіти та дирекція житомирської гімназії №23 показали приміщення, куди переїдуть молодші класи

28 August 2020, 18:22

Шкільні парти на подвір’ї, запах фарби та творчий безлад - так вчителі та батьки учнів молодших класів гуманітарної гімназії №23 готуються до переїзду зі старого корпусу на Лятошинського до приміщення, в якому раніше був приватний університет «Україна».

«Вже майже закінчуються ремонтні роботи, ми ще дивимось, що ще можна додати, що треба усунути, які є недоліки. Абсолютно нормальний робочий процес. Ви бачили, що на подвір’ї встановлюється паркан, зроблено асфальт, якого ніколи там не було. Облаштований благоустрій шкільного подвір’я. На другому та третьому поверсі вже на 90% закінчені ремонтні роботи, йдуть фінальні процеси. Ви бачите, що тут працюють і вчителі, і батьки, усі допомагають, завозяться меблі. Хочу сказати, що ми зняли напругу і ті батьки, ті класи, які відмовились перейти в приміщення 33-ї школи, вони залишаються в 23-й гімназії і навчатимуться в тому режимі, який зможе забезпечити адміністрація та педагогічний колектив», - каже директор департаменту освіти Валентин Арендарчук.


Зараз у приміщенні на Великій Бердичівській тривають останні приготування і педагогам не до розмов, адже потрібно підготувати класи, щоб повноцінно прийняти дітей. Але на хвильку відволікшись, кажуть: до приходу дітей планують встигнути все.

Поки учні навчатимуться в приміщенні на Великій Бердичівській, у старому корпусі на Лятошинського проведуть ремонтні роботи.

«В цей час будемо ремонтувати і там вже почались ремонтні роботи першого поверху старого корпусу 23-ї гімназії. Щойно там будуть закінчені роботи, ми зможемо знову запропонувати переїхати в приміщення гімназії. Але я вже чув від деяких батьків, що певні преференції, певні плюси ці приміщення мають. Я не можу сказати, що це центр міста, але майже біля центру міста, школа розташована зручно, до неї можна добиратись, доїжджати», - розповідає Валентин Арендарчук.

За словами директора гімназії №23 Ігоря Баранова, батьки бачили приміщення і активно долучились до прибирання та проведення косметичних ремонтних робіт.

«Ми організували тут зустріч з представниками всіх класів. Вони приїхали, подивились. Страшного тут нічого немає. Дійсно треба зробити косметичні ремонти. Зараз всі роботи робляться паралельно: косметичні роботи, благоустрій, огороджується територія. Тому всі роботи тривають. Для занять, я вважаю, це приміщення абсолютно підходить», - каже директор Житомирської міської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов.

Тож усі ремонтні роботи намагатимуться встигнути закінчити до 1 вересня.

Нагадаємо, 11 листопада 2019 року у Житомирі в приватного університету «Україна» забирали орендоване приміщення на Великій Бердичівській, 52, яке знову потрібне школі. 19 грудня 2019 року у Житомирській міській раді відповіли на петицію щодо приміщення, з якого виселяють приватний університет «Україна»: воно необхідне для тимчасової організації освітнього процесу Житомирської міської гуманітарної гімназії № 23 ім. М.Й.Очерета.

Проте деякі батьки учнів житомирської гімназії №23 виступали проти «переселення» дітей в корпус школи №33, влада ж переконувала, що це єдиний варіант.

Як повідомляв Житомир.info, 24 січня 2019 року в Житомирській міській гуманітарній гімназії №23 імені М.Очерета в одному з класів обвалилася стеля. 7 лютого мер створив робочу групу, яка підтримала пропозицію будівництва нового корпусу для гімназії № 23. 30 липня мер Сергій Сухомлин висловлював сподівання, що роботи по будівництву нового корпусу гімназії №23 почнуться в другій половині вересня. 17 вересня на сесії міської ради депутати затвердили суму, необхідну на будівництво нового навчального корпусу гімназії №23 (в т.ч. виготовлення ПКД) – 103 млн 323 тис. 412 грн.

7 лютого 2020 року на сесії міської ради вирішили почати реконструкцію старого корпусу гуманітарної гімназії №23 – виділили 100 тис. грн на виготовлення проєктно-кошторисної документації та визначили орієнтовний обсяг фінансування капітального ремонту перекриття будівлі старого корпусу міської гуманітарної гімназії №23 ім.М.Й.Очерета на вул. Лятошинського, 14 в сумі 1 млн 684 тис. грн. Для початку ремонту перекриття будівлі старого корпусу гімназії №23 збиралися виділити 1,5 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: гімназія №23 навчання корпус переїзд  
Матеріали по темі