Політика

На готелі «Житомир» вивісили семиповерховий портрет кандидата в мери

14 September 2020, 17:13

На будівлі готелю «Житомир», яка знаходиться на майдані Перемоги, вдень 14 вересня вивісили портрет Олени Розенблат довжиною у сім поверхів.

Тепер банер на фасаді однозначно асоціюється з виборчою кампанією Олени Розенблат, яка збирається балотуватися на посаду мера Житомира від ВО «Батьківщина».

Зазначимо, що приміщення готелю зараз належить фірмі «Фаворит Компані», де Олена Розенблат є директором та співвласницею. Її рідний брат, ексдепутат Верховної ради Борислав Розенблат на своїй сторінці 6 квітня цього року показав проєкт оновленого готелю «Житомир». Вранці 14 вересня портрету на фасаді ще не було (див. фото нижче).

Нагадаємо, 11 вересня на будівлі готелю «Житомир» почали вішати величезний банер зі словами «Житомир твоєї мрії» та картинкою-логотипом, які використовує у своїй передвиборчій агітації Олена Розенблат. В міській раді зазначили, що звернень та дозволів на розміщення цього банеру не було.

Як повідомляв Житомир.info, ПрАТ «Фаворит Компані», яке належить родині Розенблат, було єдиним учасником аукціону з продажу готелю «Житомир» і запропонувало на 1 тис. грн більше від початкової ціни об’єкту. 6 червня 2019 року на позачерговій сесії міськради депутати одноголосно дозволили «Фаворит Компані» за 60 мільйонів викупити готель в центрі Житомира.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори банер готель Розенблат реклама  
Матеріали по темі